Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon rossz a hangulatom... Ha egyedül vagyok.és nem beszélek senkivel (messengeren se) akkor eszembe jut minden ami rossz történt velem egész nap.... Olyankor általába mindig elsirom magam...miközben ezen gondolkodom zenét hallgatok ami kocsit depis is...Nagyon könnyen ideges leszek de nagyon... Ráadásul mostanába úgy érzem hogy semmire nem vagyok jó.és nem kellek senkinek... Neten csináltam ilyen depresszió tesztet és az azt mutatta hogy depis vagyok... Egyébként a családomban van olyan rokonom aki depressziós... Azt olvastam hogy ezt lehet örökölni...

Előre is köszönöm a válaszokat....

14/L



2017. jan. 14. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós!
2017. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy hisztis tini. Mind ilyen.
2017. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy depis, csak magányos. Ideje lenne elkezdeni sportolni. Írány a fitnesszterem, ott kimozoghatod a rosszkedvedet, jó a zene és társaságban vagy. Íratkozz be mondjuk valami Zumbaórára. Annyi eneriga van benne, hogy úgy fel fog dobni, hogy csak na. Ja és ne neten beszélgess a barátokkal, hanem találkozz velük személyesen. Csináljatok közös programokat. Meglásd hamar tovaszáll az a depresszió
2017. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De igazából semmihez nincs kedvem... Meg szoktam velük talizni... Suliba is az osztalytarsak szerintem azon versenyeznek hogy ki tud jobban megbantani.... Konkrétan sírni tudnék... Minden egyes nap minden percében...
2017. jan. 14. 22:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és van olyan is hogy ne. Emlékszem az előző napokra... Meg hogy mindent és mindenkit utálok.... De ez néha elmulik...
2017. jan. 14. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Összes illik rám, de ez nem depresszió :)

Ha nem zavar, hogy egyedül vagy, kicsit antiszoc lehetsz, mint én :D Lényegében utálok emberek között lenni, persze vagyok, de nem zavar, így vagyok én:)

Egy idő után elmúlik, biztos ért valami bántódás, gyerek szerelem, családi, akár észre se vehetted.

2017. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
Eleg sokan esnek at ezen ne aggodj. Egyenlore csak hallgass egy kis two steps from hellt es amire a battlecry album vegere ersz es szepen leirod a het osszes jo pillanatat rajossz: ez a vilag annyira nem is szutyok!
2017. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok antiszoc mert károk emberek közé...az a baj hogy szinte semmi jó nem történik velem egész héten...ja és egypkén rapet hallgatok ha ideges vagy szomorú vagyok akkor az egy kicsit megnyugtat...de van amiikor el udom magam sírni is rajta...pl.:ak26 egyedül..mrbusta kirakatsztori és a nem volt más szintén mrbustátol..de azért köszi a válaszokat..
2017. jan. 15. 14:33
 9/10 anonim válasza:
Ha magadnak bemeséled azt hogy te depressziós vagy akkor teljes meggyőződéssel azt fogod gondolni... legegyszerűbb hogyha elmész az orvoshoz és ő szakszerűen fog kezelni és segíteni abban hogy az minél hamarabb elmúljon.
2017. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából erről nem.meséltem még senkinek.. És kezdem úgy érezni hogy kicsit jobb már... De azért köszi a válaszokat és a segítséget is...:*
2017. jan. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!