Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konditerem öltözőjében, ahol...

Konditerem öltözőjében, ahol olyan zuhanyzó van, hogy elválasztók nincsenek csak egy nagy tér ott szerintetek is bunkóság vizelni?

Figyelt kérdés
Főleg úgy hogy a lefolyó például a terem közepén van és akkor a vizelet az emberek lába között folyik el odáig... ez szerintem nagyon undorító, nem tudom, hogy sokan hogyan képesek erre.

2017. jan. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen, bunkósság vizelni. Van wc, használják azt.
2017. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elválasztó akkor is bunkóság odavizelni
2017. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? És ott zuhanyzik mondjuk 5 ember és közben valaki elkezd ott pisilni??
2017. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol külön zuhanyzó van, ott is bunkóság és gusztustalan vizelni.
2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ha van válaszfal akkor is bunkósság. Közös használatú helység, még ha rendeltetés szerűen is használják, akkor is vannak rizikói a higiéniának. Pl. ha bőrbetegséged van és úgy fürdesz ilyen helyek, akkor simán továbbadhatod.


Ezt én képtelen vagyok felfogni, hogy lehetnek ennyire önzőek és primitívek az emberek.

2017. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!