Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Incelek, mamahotelben laktok?...

Incelek, mamahotelben laktok? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Egyfelől az érdekel, hogy mennyire jellemző, hogy az incelek mamahotelben élnek, és ha igen, milyen korosztályban vannak.

2023. márc. 13. 08:31
A kérdező szavazást indított:
Incel vagyok, saját külön háztartásban élek, saját jövedelemből én tartom el magam.
20 év alatti Incel vagyok mamahotelben
20 és 30 év közötti Incel vagyok mamahotelben
30 és 40 év közötti incel vagyok mamahotelben
40 és 50 év közötti incel vagyok mamahotelben
50 feletti incel vagyok mamahotelben
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Saját lakásban élek. Én csak szimplán ronda vagyok az olyan típusú nőkhöz, akik engem izgatnak. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Olyan nőt meg minek hülyítsek, aki nekem nem tetszik, nem izgat? Ezert marad kénytelen-kelletlen cölibátus.
2023. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Először tisztáznunk kellene, a te fejedben mit jelent a mamahotel pontosan.
2023. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szülővel él egy háztartásban, többségében ők végzik a házimunkát.
2023. márc. 13. 09:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Albérletben élek. 29/f
2023. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szülőknél 18/F .
2023. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Én azért vagyok itthon mert drogfüggő vagyok, és ha fizetést kapok belövöm magam, nem tudok bejárni pár napig, és ezért mindenhonnan kirúgtak. Olyan melóhelyet pedig nem találtam ahol naponta fizetnének, és néha 1-1 napot nem kéne bejárni. Így maradtak a falusi alkalmi munkák. Incelnek talán az vagyok, bár engem már nem érdekelnek a párkapcsolatok, és nincs is bajom a nőkkel. 39/F
2023. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 Ha szabad megkérdeznem mit használsz?
2023. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
# 6 vagyok - ha csak pár ezrem van akkor speedet - ha van 4 ezrem akkor ezt az új kristályt - ha pedig megvan 8 akkor már megvan a fél heroinom ára. Szóval ez attól függ mennyi pénzem van. Néha herbált is szívok, ha nincs másra pénz.
2023. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De ha le akarsz szokni, dolgozni akarsz, stb., akkor miért nem csinálod azt, hogy a munkáltatót azzal bízod meg, hogy a szüleid számodra nyitott számlájára utalja a pénzt. Akkor nem tudod levenni, lesz egy megtakarításod, és bár egy ideig otthon élsz némieg egyenesbe hozhatod az életed, mert addigra talán lekattansz róla. Tehát nem közös számlára, mert akkor keveredik a pénzetek, hanem egy másik számlára, amire nincs hozzáférésed.

Vagy talán arra is van valami lehetőség, hogy a te neveden legyen, de a szüleidnél legyen a bankkártya...

2023. márc. 13. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt már próbáltuk # 9 de nem jött be mert szüleim nem akkor adták vissza a pénzeket mikor nekem kellett, és emiatt lett egy csomó tartozásom (mert akkor hitelre vettem a cuccot). Ugyanúgy nem tudtam bejárni mert napokig ki voltam ütve, és itthon is problémák lettek belőle. Szóval ez nem vált be. Az életem se tudom egyenesbe hozni mert több mint 10 éve intravénás drogfüggő vagyok. Ez a függőség olyan erős hogy majd csak a halálommal ér véget.
2023. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!