Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék Budapestre költözni...

Szeretnék Budapestre költözni albérletbe, nade hova?

Figyelt kérdés

Szeretnék felmenni dolgozni, ugyanis a szakmámban alsóhangon 250ezerrel többet ajánlanak, mint itt vidéken, viszont nincs semmi helyismeretem, egész életemben konkrétan 6szor voltam budapesten 37évem alatt.

Nézegetek albérleteket, nekem elegendő egy garzon is, olyan 150ezres összeghatárral, de szétszortan az egész városban és aglomerációban össze vissza találok ilyeneket.

A kérdésem, melyik környéket, kerületet részesítsen előnyben?

Autóm van, robogóm van, elektromos bringám is van, de szeretném ha jó lenne a tömegközlekedés és relatív egyszerűen tudnék eljutni a nagyobb ipartelepekre, ugyanis munkát is elég vegyes helyszíneken találok.

Nem tudom jol vannak metró vonalak, nem tudom melyik metróhoz érdemesebb közelebb lakni, stb stb, szóval vélemények érdekelnének, szerinted hol keressek albérletet Budapesten belül?



2023. nov. 21. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mit garzont? 140-ért(+rezsi) bérlek egyet Újbudán, bútorozott, gépesített.
2023. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20as menj fel pl jófogásra, ha keress rá, dugig van, nem 150, de 110alatti garzonokkal, java gépesítve bútorozva.

De amúgy én pláne örülnék ha üres lenne, nincs azzal semmi baj ha vihetem a cuccaimat és nem kell akkora raktárat bérelnem hozzá.

2023. nov. 22. 12:46
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vettem ki a Római-partnál garzont, az olyan, hogy van a közelben mindenféle bolt, éttermek, 5 perc séta a hévmegálló, csendes zöld övezet, felújított bútorozott gépesített erkélyes és így volt 170 + rezsi. Örültem, mint majom a farkának, mert ilyen árban vagy ennél olcsóbban csak olyanokat láttam, amik vagy gáz környéken vannak (veszélyes vagy hangos), vagy bútorozatlanok, vagy lepukkantak. Szóval azt a 150-es határt átgondolnám a helyedben, ha bútorozott jó állapotú, jó környéken lévő lakást szeretnél. Ha nem, akkor reális.
2023. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Számomra mindegy milyen a környék, kreol a bőröm, ez van hogy hátrány, de van hogy előny. Félig spanyol félig magyar vagyok, de persze ez nem segít azon, hogy mindenki románaknéz. Az pedig, hogy pl bútorozattlan egyáltalán nem érdekel, van mindenem. Csak azért akarok felcuccolni pestre, mert itt egyszerűen nincs “élet”.
2023. nov. 23. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!