Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom egy idegbeteg, ma...

Szomszédom egy idegbeteg, ma is volt vitám vele, mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

Régóta tart már az affér közöttünk, kezdődött lényegében avval, hogy nem nagyon tartotta be az együttélés szabályait, folyton zörgött, zakatolt mindennel(traktor, kombájn, motorok, quad, lődözte a madarakat a fáinkról légpuskával, kölyökkutyákat lőtt le ugyanígy régen)

A neje folyton az ablakom elé önti ki a mosogatólét, hiába szóltunk már neki, csak csinálja...

Lényegében az egész falu nem nagyon rajong értük, mindenkinek megvan róluk a véleménye.

Lényegében az előző lakó, aki a helyünkön lakott, az is miatt költözött el innen, persze, hogy nem mondta, ki a szomszéd...

Ma is láttam, hogy ki van öntve a mosogatólé az ablakom elé, anyám idős, és nagyon felzaklatja már őt is, emiatt lettem már nagyon dühös érte.

Kimentem a kapunk elé, elkezdtem káromkodni, amit valószínű meghallott a felesége.

Visszajöttem, lenyugodtam, elmúlt.

Láttam, hogy jönnek meg családostul, a kertből néztem őket, de nem mentem ki, mert épp vacakoltam valamivel, nem akartam vele foglalkozni. De nagyon csúnyán néztek rám, szokás szerint...

Ma este is jöttek meg, kinéztem az ablakomon, biztos látszódott kintről, hogy kinézek, erre hátratolatott a szomszéd, és felkapcsolta a fényszórót az autóján, és úgy hagyta a kocsiját, hogy a képembe világítson az ablakomon keresztül. Majd beállt. Kicsit felhúztam magam ezen.

Hátramentem, és megálltam ott, csak annyit mondtam neki, hogy jó lámpád van...

Erre nekiállt üvölteni velem, hogy agyonver kint az utcán ha meglát, meg kis hügyegyerek, meg a k. anyám, meg agyonver, többször mondta.

Még annyit tudni kell róla, hogy tudom, van egy vadászpuskája is, rendszeresen itt vonszolja végig traktorral az utcán a kilőtt vaddisznókat.

Kissé idegbeteg az ürge, mi a fenét lehet vele csinálni?

Lehet, tényleg nekemtámad legközelebb, elhihetitek, nem török senki orra alá semmit, nagyon kerülöm a konfliktust, de hogy anyámat bosszantja a dolog, emiatt idegesít csak, nehogy baja legyen.



2013. dec. 25. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem íííís. Biztosan jó ember a szomszédod. :) Nem vagy csak egy kicsit paranoid? Jóból kérdezem. Hiszen szinte mindenki jó ember! :)
2013. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bár igazad lenne, a többi szomszédommal nincs gond, azok normálisak. :)
2013. dec. 25. 20:37
 3/13 anonim ***** válasza:
molotov...
2013. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Van fegyvertartási engedélye? Ha nincs, érdemes kirendelni egy rendőrt házkutatásra, attól megnyugszik.


Ha van, akkor egy másik megoldás. A kapuja elé, ahol kihajt autóval, quaddal, traktorral, kombájnnal, motorral, vaddisznóval. na oda érdemes kiszórni egy csomag 100-as szöget. :D


Előre is B.Ú.É.K! Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Hát, öööö, én másban gondolkodom inkább. :)

Neked is Boldog Újévet. :)

2013. dec. 27. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Elmész a rendőrségre és feljelented mert életveszélyesen megfenyegetett. A lényeg ,hogy legyen nyoma a dolognak. Majd kijönnek hozzá ,persze tagadni fog, de a lényeg ,hogy meg legyen cibálva kicsit.
2013. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Legközelebb már az lesz, gyanítom, lesz legközelebb is...:-(

Muszáj lesz felvenni a hangot, hiába nem járul hozzá, legfeljebb nem fog róla tudni.

Nem tudom, tudna-e perelni emiatt, foglalkozik-e a bíróság ilyenekkel.

Már csak egy értelmes telefon kell hozzá, mert ami most van, mire benyomom a hangfelvételt, már be is fejezte a dühöngését az ürge.

2013. dec. 28. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg kell ütni kapával.
2013. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
szerintem ne nagyon erőszakoskodj vele, ne káromkodj, ne fenyegess vissza meg ilyenek.. talán a rendőr jó ötlet, de az ilyen agresszív, idegbeteg emberekkel (főleg aki kutyára is lő...) szerintem vigyázni kell.
2014. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

már a lelőtt madarat, kutyát is le kellett volna fotózni, egy kisebb fényképező 20E ft körül már lehet, hogy készít egy látható videofelvételt. rendőrségnek megmutatod, biztos meg is büntetik. előre szólj, hogy fegyvere van és halálosan megfenyegetett, járőrözzenek itt néha, mert van egy beteg anyukád.

a pénzbírság jó, sőt, érdemes leellenőríztetni, honnan van pénze puskára, kombájnra, mennyire legális az a vaddisznó, mert az ilyenek nem törvénytisztelő emberek. könnyen meglehet, hogy már emberre is lőtt, szépen lecsukják, és újra csend lesz a környéken.

2014. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!