Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sokszor megállnak kocsival a...

Sokszor megállnak kocsival a házunk előtt, meg gyalog elsétálnak, és méregetik a házat már hetek óta. Szerintem megfigyelnek. Van félni valóm?

Figyelt kérdés

A házunk előtt egy üres rét van, semmi csak rét, pusztaság. Pár hete lettem rá figyelmes, hogy néha megállnak előttünk kocsival, 10-15 percig, majd nézegetnek errefele, majd elmennek kiszállás, pisilés, bármi hulla elásása nélkül. És a sétálók is lelassítanak a házunk előtt, az anyukák gyakran itt előttünk igazítják meg a babakocsit, a kisgyerek itt bámészkodik befele... És mikor tovább mennek, megállás nélkóül mennek, csak előttünk állnak meg.

Nem putri a ház, kert, se nem palota úszómedencével 4 bmwvel, átlagos kis ház, szépen nyírt fűvel.


De nekem ez gyanús lett, és hetek óta figyelem itt délutánonként az embereket. Miért pont előttünk parkolnak le egy rétre és 10-15 percig errefelé bámulnak?

Már szereztem távcsövet, fénykékepekt készítek a telefonommal, rázoomolva az asrcukra, rendszámra. Mindig másmilyen kocsi áll meg mások az emberek.


Nekem nagyon gyanús ez. Ha megfigyelne a titkosszolgálat, miért ennyire feltűnően csinálják? Ha lopják a wiwift, miért ennyire feltünően csinálják?

Úgy tudom a szüleim nem tagja semilyen büűnszervezetnek, és nem is a kékek táborát képviselik.


De nekem nagyon gyanús, hogy pont előttünk kell megállni kocsival, és 10-15 percig bámulni ide majd elhajtani mintha mi sem történt volna... Drogozni máshol is lehet...


Nem fura ez kicsit Hogy van egy üres rét ráparkolsz, bámulsz egy házat, majd 10-15 perc múlva megfordulsz és amerről jöttél elmész? Meg sétáltatod a kisbabát a kocsival, és a házunk előtt kell megigazítani percekig a kisbabát?


Nekem furcsa!


Vagy túl sok akciófilmet néztem?

16/F



2014. máj. 4. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Sok akciófilmet nézel.
2014. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem puszta véletlen, ugyanis átlagos életűnek számítotok, a titkosszolgálat ráadásul nem is ilyen jellegű dolgokkal foglalkozik, akiket pedig megfigyelnek azok már elég nagy fejesek.

Még ha drogot birtokol valaki hamarabb mennek a terrorelhárítók kipakolni mintsem ilyeneket csináljanak.

2014. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mire tippelsz, mit lenne érdemes rajtatok megfigyelni?
2014. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Biztos, hogy nem álcázott UFÓ-k a megfigyelők?
2014. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt kizárhatjuk hogy betörők, mert azok ennyi megfigyelés után már léptek volna. A titkosszolgálatnak van jobb dolga.

Van rajtatok mit felügyelni?

2014. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose tépsz, igaz? :D
2014. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm lehet h túl sok akciófilmet néztél :) sztem akkor lenne félnivalód, ha mindig ugyanaz a kocsi vagy mindig ugyanazok az arcok bukkannának fel...

14/F

2014. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék felmérik a terepet lopáshoz stb. Legközelebb amikor egyértelműen közel vannak, és megállnak hesszelni, gyorsan kirohannék és: "Jónapot kívánok, régóta figyeljük, ahogyan figyelnek minket rendszeresen. Segíthetünk-e valamiben?" És ezt újra és újra. Ennél finomabb módot nem tudok, hogy észrevegyék magukat.
2014. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te figyeled túl sokat az embereket.
2014. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig ugyan az a kocsi ugyan azzal az emberekkel?

Tényleg lehet,hogy feltérképezik lopáshoz, nálunk is régen utcában ment el naponta párszor egy kocsi csigatempóval és bámészkodtak, aztán ki is rabolták a szomszéd házat.

2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!