Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy bírjam ki a sulit?...

Hogy bírjam ki a sulit? Szerintetek ez a két és fél és hamar elfog felni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz suliba járok. :( Minden rossz it a suli,osztálytársak,diákok,tanárok. :(

2014. márc. 24. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze,ne aggódj,hamar elfog telni!:)

Nekem is ilyen az iskolám..nem tudok mit csinálni.De már végzős vagyok.

2014. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy bírtad ki az éveket?
2014. márc. 24. 22:03
 3/6 A kérdező kommentje:
am koszi :)
2014. márc. 24. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha utálod a közeget akkor elég lassan fog letelni.
2014. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz az olyan lassú, nyugi!

:)

2014. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírtam ki?


Úgy,hogy rájöttem:ők sem különbek tőlem!Nem érdekel az engem,hogy mi rólam a véleményük.Engem csak az érdekel,hogy akiket szeretek és akik talán igazán szeretnek,azoknak mi a véleménye rólam!Nem az érdekel,hogy megfeleljek nekik,hanem az,hogy rendben legyen a szeretteimmel minden..rendben legyen köztünk a kapcsolat.

Nekem nem az a fontos,hogy sok álbarátom legyen!Az a fontos,hogy legalább egy igaz legyen:és lám,van!

ő sincs minden nap velem,sőt elég ritkán,mert általánosból ő más szakközépbe ment tovább,mint én.Ő többet is tanul,meg magasabb szinten is,mint én,és ezért nem ér rá annyit,meg hát már én sem,mert készülök arra a r... érettségire.Na,de mindegy is.


Szóval úgy most alapból is lefoglalnak a dolgok.Az első 2 évben marha szerelmes voltam,ezért sem vettem észre,hogy "hoppá,alig vannak körülöttem".. nem hatott meg.De mire 11.-es lettem,addigra újra szingli lettem,mert szakított velem az illető,és húúú...nagyon nehéz volt nélküle.De így egy kicsit bezárkóztam,magamba néztem és elgondolkoztam:minek depizek én ennyit?


Nem ugyanaz lesz a vége mindannyiunk számára?Hát dehogynem!!!Akkor meg mit depizzek,míg élek!?

Ha minden sikerül,amit elterveztem,és megvalósítom a céljaim,akkor már semmi sem állhatja útját a boldogságomnak.De azért biztos lesznek dolgok majd,amiket fel kell dolgoznom.


De most már tudom:nem csak én nem vagyok hibátlan,hanem valójában senki sem az!Senki sem lehet tökéletes.Ezt a dolgot a saját bőrömön elég durva szinten tapasztaltam meg!De nem is bánom,már értem,hogy mire kellett ez az egész...:így jobban érzem magam a bőrömben.

2014. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!