Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan tudhatom, hogy az...

Honnan tudhatom, hogy az emberi kapcsolataim üresek?

Figyelt kérdés
Az érdekel, csak én vagyok e az, aki többet akar/vár el, vagy tényleg társas magányban élek. Van erre módszer vagy valamiféle minta?
2022. máj. 1. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétumot nem írtál, így nincs mire válaszolni.
2022. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a kérdés?
2022. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Embernek identizálod magad és a másikat.

Ha ez igaz, akkor biztosan üresek.

2022. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán értem hogy mire gondolsz.Lehet hogy te arra vágysz,hogy valakivel mélyebb köteléket/szövettséget köss.Ne csak valami random haveri kapcsolatot,akik csak arra vannak hogy munka után/iskola után el rihi röhizhess egy sörrel a kezedben velük.Nem,te valami többet akarnál.Valami bensőségesebbet.Valamit, aminek bizalom,egymás megértése és tisztelete az alapja.

Talán erre gondolsz kéardező?

Ha igen,ezt nem könnyű megszerezni.Főleg mai világban.Azt vettem észre,hogy minél fiatalabb az ember,kvázi mondjuk ovodás,annál könnyebben alakit ki ilyen mélyebb barátságokat,szerelmeket.Mert akkor még önfeledt és mondhatni "tisztább",érintetlenebb az elméje az embernek.És minél idősebb,annál jobban elő térbe kerül az egó,a másokon való feljutás a csúcsra,a pénz hajhászat és egyéb más felszines dolgok.

Nekem jelenleg 1 ilyen jó barátom van.De tudom,hogy ez bármikor vége lehet.Tudom,hogy nem sokára úgy is vissza kerülök a sivárásgba.De már nem félek tőle.Nem tudom miért,de már nem számit annyira ez.


Na de visszatérve.Tanácsnak annyit,hogy talán merj megnyilni mások előtt.Merd megmutatni a hibáidat.Merj sebezhető lenni.Mert vannak olyan emberek mint te,csak ezek elbújnak,félnek.Nem mernek kinyilni és barátkozni vagy ismerkedni,mert félnek a támadástól és a csalódástól.De ha látják hogy te meg mersz nyilni,akkor ők is inspirálodnak majd :)

Szóval valami ilyesmi,sok sikert hozzá!

2022. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!