Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Látványos születési rendellene...

Látványos születési rendellenességgel szinte esélytelen, hogy legyen egy társam, aki viszont szeret? 30/F

Figyelt kérdés

2023. nov. 25. 18:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
59%

"Tehát akkor szívemet, lelkemet kitehetem..."

. Nem tűnik fel az ordító ellentmondás? Az illető azt mondja, a személyisége kellene, hogy számítson, nem a külseje. Ugyanez az illető nem változtat a külsején, mert akkor már nem ugyanaz az ember.

Döntsük már el.


Egyébként külső szemmel: nem, valóban nem ugyanaz az ember. Az egyik vállalja a műtétet, megold egy problémát, a másik kifogást keres.

Konkrétan az ajakhasadék a külső megjelenéstől függetlenül is egy borzasztóan zavaró rendellenesség. Az, aki az általad emltett kifogás miatt elutasít egy ilyen műtétet, annak a személyisége minimum furcsa számomra. Mégis miben más ez, mint hogy pl. nekem gyógyszert kell szednem ahhoz, hogy ne haljak meg?

2023. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
0%
10. Ajakhasadás, kisebb áll?
2023. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
0%
11. Mivel kifogást keres? Egyszerűbb sírni, mint tenni érte. :(
2023. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

11


Gyerekkoromban, kisiskolásként megműtöttek, nagy csinnadrattával, de a végén csak magyarázkodott az orvos, kb azt mondta, hogy szarból ő sem tud várat építeni, de persze szebb csomagolásban adta elő.

Abból a szempontból sikeres volt a műtét, hogy megjelenésétől függetlenül egyáltalán nem zavaró, hogy ilyen a szám. Mert így nem teljes a hasadék, azonban így is nyomorultul néz ki.

Az a baj, hogy mégha akarnám is a műtétet, akkor se tudnának úgy megműteni, hogy normálisan nézzek ki. Csak maszatolnának, mint iskolás koromban.

Annak mi értelme lenne?

2023. nov. 25. 20:54
 15/52 A kérdező kommentje:

11


Tudom jól, hogy számít a külső. De nem mindegy, mennyire! Nők milliói hozzámennek mindenféle beteglelkű szépfiúhoz, akik esetleg a sz rt is kiverik belőlük, vagy lelkileg csinálják őket. Annak, akinek viszont a külsejében van hiba, esélyt sem adnak. Ez az, ami zavar. Mert nem úgy látom, hogy mindkettő egyformán számítana.

2023. nov. 25. 20:59
 16/52 anonim ***** válasza:
12%

15. Csak azok sírnak, akik nem próbálkoznak.


Én sosem a külsőt néztem, na pont az olyan férfiak voltak velem önzőek!

2023. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
44%

"Annak mi értelme lenne?"

. Én arról beszéltem, aki be sem vállalja a műtétet.


Esetedben nyilván javult a dolog. Ez azért marhára nem ugyanaz, minthogy "az illető nem szeretne műtétet, mert úgy érzi, az már nem ő lenne".


"Annak, akinek viszont a külsejében van hiba, esélyt sem adnak."

. Nem igaz.


Nézz utána neki: [link]

Szerinted rosszabbul nézel ki nála? Neki voltak barátnői, feleségei.

2023. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
0%
Egészen biztos ,hogy mostanában így tudnák megoldani a problémát? Pesten ma már nagyon jó plasztikai sebészek vannak. Rengeteg féle pótlás létezik pl: a felső állkapocs csonthiányát saját combcsontból pótolják vissza hogy protézist lehessen bele rögzíteni. Fogászaton dolgozok rengeteg emberrel találkoztam aki hasonló cipőben járt. Nem azt mondom ,hogy nem látszódik az hogy mi volt a gond ...de nagyon szépen meg műtötték a szájukat. Nagyon sok opció létezik már. Nem tudom ,hogy ez ma még létezik e de ha pszichológus olyan depressziót állapít meg nálad ami ehhez kötődik...akkor lehet támogatást igényelni egy műtétre. Régebben volt ilyen lehetőség. Érdemes lenne még egy kört tenni ennek érdekében.
2023. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
68%

Nnnna, meg is érkeztünk, a nők csak a rosszfiúkat szeretik, akik bántalmazzák őket. Bezzeg a széplelkű, de csúnya csávó nem kell.

Alias szokásos incel nyökögés.


Nyilvánvalóan előnytelen külsővel nehezebb a pártalálás, ugyanakkor nem lehetetlen. Akinek tényleg vannak belső értékei, rendszerint képesek azt eléggé kifejezni ahhoz, hogy végül megtalálják a társukat.

nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

19


Az én cipőmben te lennél a legnagyobb rinyagép

nov. 26. 00:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!