Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Látványos születési rendellene...

Látványos születési rendellenességgel szinte esélytelen, hogy legyen egy társam, aki viszont szeret? 30/F

Figyelt kérdés

2023. nov. 25. 18:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
31%

Családban van egy üresen álló örökölt lakás, eléggé gagyi állapotban.

Az egyik örökös azt mondja, hogy valamennyire fel kéne újítani (pl hogy legyen csapvíz) és akkor sokkal jobb áron le lehetne adni, mint most.

A másik meg azt hajtogatja, hogy lehetetlen szakembert találni, el kell adni fos áron ahogy van, mert nem lhet megcsinálni.


namost... vannak szakemberek. Konkrétan a lakás szomszédja is vízszerelőként dolgozik, nekünk is dolgozott fél éve:D


Dehát ha valaki nem akarja meglátni a megoldást, az nem is fogja.

A kérdező a fejébe vette, hogy márpedig rajta nem lehet segíteni. Akkor tényleg nem lehet.

nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Ez egy picit bonyolultabb dolog.

De tudod mit? Rohadj meg!

nov. 26. 12:50
 33/52 anonim ***** válasza:
38%
"Tehát akkor szívemet, lelkemet kitehetem..."
nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Komolyan azt gondolod, te nyomorult, hogy ez olyan egyszerű, mint hívni egy vizest? Remélem, nem sokára műtőasztalra fektetnek, te rohadt náci!
nov. 26. 12:56
 35/52 A kérdező kommentje:

33


Nem vagyok szent. Te talán az vagy?

nov. 26. 12:57
 36/52 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom ...akit 2 bites aggyal áldittak meg az megérdemli . Itt mindenki jó indulattal írt neked ... De nyilván senkinek nincs igaza csak neked. Nem tudlak sajnálni , lehet érte szidni de rosszabb sorsú emberek is élnek pl arc nélkül ...
nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Úgy se élek már sokáig, tök mindegy, mit írok...
nov. 26. 12:59
 38/52 A kérdező kommentje:

36


"rosszabb sorsú emberek is élnek pl arc nélkül ..."


Csak a cinikus nevezi azt életnek

nov. 26. 13:00
 39/52 anonim ***** válasza:
38%

#35: nem vagyok szent, de nem is állítom magamról, milyen jó ember vagyok, nem kéren számon máson az empátiát, mikor képes vagyok a másikat nyilvánosan lenácizni, illetve a halálát kívánni.

(az utóbbiak rád vonatkoznak persze: én ilyet sosem tennék)


Nem az a baj, hogy nem vagy szent. Az a baj, hogy ÁLszent vagy.

nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Én vagyok 2 bites? Hát persze, nem is az, aki szerint ha megműtettem magam - ami kb olyan, mint kihívni egy vizest a fürdőszobához, azt csókolom -, minden szép és jó lesz....
nov. 26. 13:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!