Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Látványos születési rendellene...

Látványos születési rendellenességgel szinte esélytelen, hogy legyen egy társam, aki viszont szeret? 30/F

Figyelt kérdés

2023. nov. 25. 18:36
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

39



Jaj, egyelek meg.

Pedig pont azt csináltad, kérkettél itt, hogy milyen empatikus vagy... Ja, jól megtudod játszani, ha érdeked úgy kívánja.

nov. 26. 13:05
 42/52 anonim ***** válasza:
38%

"kérkettél itt, hogy milyen empatikus vagy..."

. Igen? Hol?


Egyébként ha meg is tettem volna, azért empatikusnak lenni k*rvára messze van attól, hogy az ember szent legyen.

nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
De gondoltam, hogy itt arra megy majd ki a játék, hogy minden áron engem állítsatok be aljasnak! Mert aki csúnya, az gonosz is, ahogy a népmesékben vagyon...
nov. 26. 13:11
 44/52 anonim ***** válasza:
60%
Nálad nagy bajok vannak , ezeket a szavakat mind te írod ide ez a te lelki nyomorod. Ezen lehet változtatni...mindenki magából indul ki. Menj el egy pszichológushoz! Csodálkozol ,hogy nem szeret senki? Hát nem a külsőd miatt az 100%....
nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

42


Csakhogy K rvára nem vagy empatikus, haver.

nov. 26. 13:16
 46/52 anonim ***** válasza:
38%

#45: de az vagyok. Nem vagyok szent, de empatikus vagyok.

De hol is kérkedtem ezzel? Továbbra is várom a válaszod.


"arra megy majd ki a játék"

. Semmilyen játék nem ment ki semmire. Magadat minősítetted, azzal, hogy

1. teszel nem egy állítást, amit nem támasztasz alá

2. nem reagálsz az ellenérvekre. Csak arra, ami kényelmes

3. másoknak rosszat kívánsz, gyalázod őket

nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

44


Na, mondom én! Igen, egy szar vagyok. Hidd csak ezt, nem érdekel.


Ilyen egy ember, akit sosem szerettek őszintén. Igen, belefáradt a lelkem, hogy csak reménykedek.


Ha hiszed, ha nem, én nem bántok semmit, mindig mindenkinek segíteni próbáltam tudásom és képességem szerint.

De mire mentem vele? Nemrég egy ölelést is megtagadott tőlem az, akinek csak adtam! Szerettem őt, ő meg porrá zúzott.


Egyébként járok pszichológushoz, de jóformán semmit sem ér.

nov. 26. 13:22
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezért kellene plasztikáztatni ....mert magadnak tennél jót. Magadnak kell elfogadni , ha így nem megy akkor úgy lehet hogy menni fog. Amíg nem szereted önmagad ez nem lesz jobb. Csak mániákus depresszióba hajszolod önmagad. Miközben meg lehetne oldani.
nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, nem mondta senki, hogy szar vagy.

Csupán aznnyit mondtunk, hogy van megoldás. Te meg kategorikusan elutasítod, sértegetsz másokat és öngiylkosságról beszélsz.


Ráadásul nem egy emberrel beszélsz, de összekeverd őket és a kommentjeiket.

nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől, akit megsértettem.

Olykor rettenetesen frusztrált vagyok. Tudom, hogy ez nem oké, nagyon nem oké....

nov. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!