Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy küzdjek meg az egyedüllét...

Hogy küzdjek meg az egyedülléttel esténként/hétvégéken? Hova menjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos a régi sulis és egyetemi társaságom nagyrészt szétszéledt az elmúlt években, sokan külföldre mentek, sokakat elsodort az élet. A hétköznapokon reggeltől estig dolgozom, esténként ritkán van kivel találkoznom. Hétvégéken pedig rendszerint csak ülök otthon, vagy elmegyek egy kávét meginni valahol, de teljesen egyedül. Nem tudom, hogy tudnék kitörni ebből a helyzetből, szívesen mennék olyan helyekre, ahol nyitottak az emberek, lehet ismerkedni. Nemrég utaztam Cipruson és ott nagyon sok kis kávézóba botlottam, ahol megvolt ez a fajta nyitottság, itthon ezt nem igazán találtam még meg.


Egyébként egyik legrégebbi barátommal járok sportolni hetente 1-2 alkalommal, de ott is csak mi vagyunk jellemzően, így az sem ad extra lehetőséget új emberek megismerésére.


Ti hogyan küzdötök meg ezzel?



ápr. 13. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Sehogy, szenvedek. Férfiként a legnehezebb.

Nem tudok senkivel ismerkedni, úgy érzem mindenki lenéz. Utalom az eletem.

ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
20%
Férfiként egy ilyen élethelyzetet meg kéne tudni oldani, ha nem megy akkor veled van valami bibi, mindenesetre meg kell próbálni kitapasztalni, hogy mi az ami ebből kivezethetne, ez mindenkinek máshogy megy nincs rá recept, de ha semmi se sikerül kezdj el drogozni, nem old meg semmit sőt.., de legalább nem érzed a kínt.
ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném hogy a magányos emberben van a hiba. Egyszerűen szemét önző a többség
ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyedül elmentél Ciprusra...ügyes vagy , még nem adtad fel teljesen.


Amúgy kb. ugyanez a helyzetem, így 37 éves koromra szétszéledt mindenki...szanaszerteszéjjel


Szóval egyébként...háát egyedül nehézkes . Pláne egy lakásban az emeleten.

ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Én is ebben a helyzetben vagyok..

A barátnőimnek családjuk van.

Én meg nagyon magányosan érzem magam...Ritkán érnek rá találkozni. Hétköznap délutánonként otthon ülök max a boltba megyek el. Hétvégente meg a városba megyek ha valami dolgom van. Filmet/sorozatot nézek,zenét hallgatok de néha már ezeket is unom.

Nem tudom mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni de sok magányos ember van...

Próbáltam barátkozni de nem sikerült.

32/N

ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan az életem, mint #5-nek. Ugyanannyi idős is vagyok.


Munkahelyen ti nem tudtok ismerkedni?

ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Munkahelyen us csaj a közönyösség.
ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam meg a munkahelyen csak gyerekkel rendelkező nők vannak vagy házasok, vagy kapcsolatban lévők.
ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Férfiként évek óta hasonlóak a hétvégék,ünnepek. Barátaim , akik voltak azok vagy a kapcsolatukkal foglalkoznak kizárólag /gyerek nincs sehol/,vagy pedig papucs módon gubbasztanak a nejük mellett.

Munkahelyen mindenki rohan, ha végzett.Ismerkedni szinte lehetetlen,mert az érdekek ott is felülírtak már mindent.

Aki pedig kapcsolatban van,az tojik másra. Vagy a párjával van, vagy a szeretőjével,vagy a pénzt hajkurássza, vagy nyomkodja a telefont.

Mikor egyedül kirándulgatok látom, hogy unják egymást az emberek,nem is beszélnek,hanem odavakkantanak egymásnak.

Nyomi lett a világ nagyon..


F/Bp

ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálam is sajnos a munkahelyi közösség nem az igazi. Sok a 40 feletti családos ember, akinek nincs igénye a közösségre. Sok a csak szimplán antiszociális megkeseredett ember. :(
ápr. 13. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!