Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is vagdossátok magatokat?

Ti is vagdossátok magatokat?

Figyelt kérdés
Elég lehangolt, szomorú vagyok. Ha vagdosom magam jobb kedvem lesz. Veletek volt már ilyen?

2016. okt. 24. 21:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%
Rendszeresen vagdosom a körmöm és a szakállam.
2016. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem, én normális vagyok.


Hogy lesz a fájdalomtól jobb kedved?

Tudtommal azért csinálják, mert "fizikai fájdalom esetén nem gondolsz a lelki fájdalmaidra". Bullshit.

2016. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha rádjön a vagdosás, menj ki konyhába és vegyél ki a mélyhűtőből két kocka jeget. Fogd meg a kezedbe őket (jobban egy, balban egy) és szorísd annyira amannyire csak tudod. Ez ugyanolyan hatást kelt az agyban, mint amikor vagdosod magad. Várd meg amíg elolvad és megnyugszol. Ha nem segít menj el orvoshoz.
2016. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Volt egy lány ismerősöm, a sportorvos észrevette az évekkel ezelőtti vagdosás nyomait és eltiltotta attól a sporttól.

A lány majd belebetegedett, annyira szerette volna, hiába fogadkozott, hogy már évekkel ezelőtt kigyógyult ebből a betegségből, nem sportolhatott.

2016. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha a jeges megoldás segít, akkor is menj el orvoshoz, ez nem normális. A kérdésedre válaszolva, én is teljesen normális vagyok, eszembe nem jutna kárt tenni magamban, és nem is fog, neked sem kéne főleg ilyen fiatalon.
2016. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
41%
Én villanyrezsón szoktam a tenyereimet szénné égetni.Nekem meg ettől lesz jobb kedvem.Bár elég drága az áram,de megéri.
2016. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%
Sajnáltatni akarod magad, vagy unatkozol? Bármelyik is, szánalmas alak vagy.
2016. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
nem, én nem
2016. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
47%
#17 Miért ítélkezel olyan felett,akit nem ismersz?
2016. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Ntmlan ***** válasza:
76%
Csak elhiszed, hogy jobb kedved lesz, aztán ismét lezuhansz ugyanoda. Csak kelj fel ebből a rossz álomból. Senki miatt nem éri meg ilyet csinálni, de erre rajossz magad is. Neked szánalomra van szükséged vagy arra hogy megértsen valaki? Most nem vagy egyedül a körödben, de ha folytatod akkor egyedül maradsz.
2016. okt. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!