Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elnyerni ennek...

Hogyan tudnám elnyerni ennek a lánynak a tetszését? (lent)

Figyelt kérdés

Egy középsuliba járunk,alattam jár 1-gyel és nekem nagyon bejön,szívesen járnék vele,de eléggé bátortalan vagyok meg nincs semmi tapasztalatom ezen a téren.

Szerintem pont hozzám illik,együtt járunk edzésre,és annyi hogy facebook ismerőd,meg azért köszönőviszonyba vagyunk.

Nem merek írni neki facen mert ha megtudja a barátnője akkor tuti ez terjengene a suliba és azt meg nem akarom.

Sajnos beszélgetni nem tudok vele hol,mert nem buszozik vagy ilyesmi.

Egyáltalán nem akarom ezt sürgetni,mert lehet hogx még kicsit fiatal is ehhez,de nekem nagyon tetszik és úgy gondolom sikerülne csak nem akarok nyomulni vagy ilyesmi.


2016. okt. 27. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Menjetek el tancot tanulni. Megmondod neki h szia az az igazsag h szeretnek elkezdeni tancot tanulni de nincs kivel es te vagy az egyetlen aki bejon nekem a lanyok kozul es mernek vele tancolni.
2016. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Úszni akarsz, de nem szeretnél vizes lenni.


Nem merek írni neki facen mert ha megtudja a barátnője akkor tuti ez terjengene a suliba és azt meg nem akarom.

2016. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!