Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban létezik ez a jelenség...

Valóban létezik ez a jelenség nők között a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy van egy-két nő munkatársam (én is az vagyok), akik ok nélkül bunkók velem, levegőnek néznek. Nem ártottam nekik semmit, ha szóltak hozzám normálisan reagáltam. Férfiakkal sosem volt ilyen gondom, pedig ők többen is vannak. Ezek a nők általában minimum 10 évvel idősebbek. Egy ismerősöm mondta, hogy ez női irigység, nincs rá más magyarázat. Egyszerűen irigyek, mert arra, aki csinosabb, fiatalabb. Tényleg ilyen egyszerű a megoldás és csak ez a bajuk?

Nekem ez kicsit fura, nem lennék bunkó senkivel azért, mert jobban néz ki. Ráadásul nem is vagyok bomba csaj. Nem vagyok csúnya, csak átlagosan csinos. Emiatt sem értem.


2020. dec. 5. 09:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Te kivételes vagy, az átlagra sajnos a leírtak jellemzők.
2020. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is van ilyen.Van egy aki nem bírja elviselni,hogy kezd öregedni,meghízott,de szerintem mindig féltékeny lehetett a szép nőkre.A többi is rosszindulatú,egy két kivételével 40-50 év fölött vannak,de mindegyik egy megkeseredett,undorító dög.De egymást is marják,ha nincs ott a másik.Ez van,ne foglalkozz velük.
2020. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ha tényleg emiatt ilyenek, nem fogok foglalkozni velük. Csak nem gondoltam volna, hogy ez a bajuk.
2020. dec. 5. 09:43
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

én idősebb vagyok, de semmi bajom a fiatalabbakkal. mondjuk én is jól nézek ki, semmi okom a féltékenykedésre. sose bántok senkit a munkahelyen.

tehát nem lesz mindenki ilyen.

2020. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk férfiak csinálják ezt és ezt férfiként mondom.
2020. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
4: Senki nem mondta, hogy mindenki ilyen. A kérdésben 1-2 kolléganőről írtam, nem az összesről!
2020. dec. 5. 10:09
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
A 40+-os magyar nők nagyrésze megkeseredett és fásult és ez pont az ilyenekben mutatkozik meg. Nem kell velük foglalkozni.
2020. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám pont ilyen,csak sajnos ő felsőbb pozícióba van és eddig 3 kolléganőt utált/kergetett ki a munkahelyéről,csak azért mert ők férjnél voltak és féltékeny rájuk. Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, próbáld meg nem magadra venni, egyértelműen magukkal van problémájuk és kivetítik másokra.
2020. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
22%
6-os, nem te írtad, hanem a többi válaszoló.
2020. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Akik velem eddig ok nélkül bunkók voltak a munkahelyen, azok majdnem mind nálam fiatalabbak és csinosabbak voltak, tehát kizárt dolog, hogy féltékenységből lettek volna ilyenek. Ők alapból ilyen bunkók voltak majdnem mindenkivel a munkahelyen. Egyszerűen csak vannak, akiknek a bunkóság az alapszemélyisége. Még ok sem kell hozzá, hogy utáljon.
2020. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!