Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Milyen kulfoldi/magyar...

SOS! Milyen kulfoldi/magyar munkakozvetitok vannak akik biztonsagosak, tisztessegesek, es lehetoleg angliai/amerikai munkakat ajanlanak?

Figyelt kérdés
Elsosorban angliaban szeretnek dolgozni, de amerika is siman johet, a lenyeg hogy angol nyelvu legyen a kornyezet, viszont nincs olyan szakmam ami hianyt jelentene, plusz a nyelvtudasom sem tokeletes, kb kozepes. Gyari munkakat, vagy hasonlokat siman el tudok vegezni, a nyelvet is megtanulom egy ido utan, hulyegyerek sem vagyok egyebkent szoval megbirkozok a logikat igenylo feladatokkal, 25 evesen meg teljesen tanulekony az ember. Milyen munkakozvetito cegek vannak amik jok? Lattam rengeteg oldalt, de elegge megkerdojelezhetoek, es nehezen is lehet ilyeneket talalni. Linkelnetek nekem parat amik tisztessegesek?

2022. ápr. 4. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

A jó hír: az USA-ban vannak jó munkaközvetítő cégek.

A rossz hír: hogy rád ez nem vonatkozik.

2022. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Fejleszd az angolodat, csinálj diplomát és gyűjts pénzt. Pacsi!
2022. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem éppen hasznos válaszok amiket írtatok. Munkaközvetítő érdekel, nem diploma tanács, és nem is olyan cég ami rám nem vonatkozik. Ahogy írtam, az angolom közepes, ez már elég sok munkaterületen, pénz van rá hogy kimenjek, nem tudom honnan jött ez.


Valaki írna értelmes választ?

2022. ápr. 4. 14:19
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

A válaszok teljesen értelmesek voltak.

Az már kizárólag a te bajod, hogy nem értettél meg belőlük semmit.


De lefordítom neked:

Szakma és nyelvtudás nélkül nem tudsz elhelyezkedni külföldön.

Az USA-ban meg semmiképpen!

2022. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

az értelmes válasz az, hogy tudom hogy tegnap választások voltak, tehát ma drámázni kell (én se örülök az eredménynek, de nem bírom a hisztit, bocsi), de minek.

amúgy amerikába vízum kell, angliába szintén, és van elég bevándorló már mindkét országban, hogy elvégezze az összes képzettséget nem igénylő munkát. az angolok épp azért léptek ki az euból, mert nem akarnak még több külföldit, az amcsiknak meg ott van mexikó, ahonnan annyi extra munkaerőt engednek át, amennyire éppen szükségük van.

legyen profi nyelvtudásod, olyan végzettséged, amiből hiány vagy vagy kiemelkedő leszel benne, és utána visszatérünk a kivándorlás-témára.

2022. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Látom nehezen megy a szövegértés, most harmadjára mondom megy az angol közepes szinten, ez társalgás szintet jelent, tehát értem az embereket, és tudok kommunikálni.


Igen választások voltak, és nem akarok itt maradni én sem és sokan mások sem, így is 800ezer magyar van külföldön, most lesz több is, és magasról leszarom ha te nem bírod a "hisztit" (fura hogy neked lassan 1 millió kivándorló magyar csupán hisztizik), maradj itt és szopj, én meg ezt szarom le, és ha ennyi a véleményed akkor nem kell ide írni, normális kérdést tettem fel, normális választ várok.


Azt meg ne mondja senki hogy csak perfekt angollal és diplomás hiányszakmával lehet kimenni, amikor rengetegen mennek ki gyenge nyelvtudással dolgozni szakma nélkül.


Tehát mindenkit megkérnék, munkaközvetítőt küldjön ha tud, és ne az üres dumát. Mindenkinek köszi a választ előre, és a linkeket.

2022. ápr. 4. 15:50
 7/16 anonim ***** válasza:

lenyugodhatnál, én is kijöttem, csak nem egyik napról a másikra "sos most azonnal kivándorlok amerikába mert dráma van" stílusban. nyelvet tanultam, felsőfokom van az országom nyelvéből (nem "megértem amit mondanak, amíg szépen beszélnek, mint a filmekben"), spóroltam, hogy legyen kezdőtőkém, honosíttattam a végzettségemet, tudod, ilyesmi...

amúgy meg a normális válasz a második bekezdés, vízum kell, mindkettő tele bevándorlókkal, nincs szükségük rád. de sok sikert, lehet hogy kijutsz németországba mosogatni egy kínaihoz. szurkolok, de tényleg.

2022. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

na ez már valamire jó válasz :D

Igazából nem válogatom a munkát, simán kimegyek takarítani is egy szállodába vagy mosogatni, ezért nem értem mi ez a profi nyelv felsőfoku hiányszakma milliós kezdőtőke téma. Egy szóval nem írtam ilyet egyszerűen csak linkeket kértem, a többit majd én elintézem, mindenki bízza rám, nem kell aggódni köszi :P Szóval ha ismer valaki jó céget örülnék ha kapnék linket.

2022. ápr. 4. 16:27
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem értem miért kell beszólni...Valljuk be a legtöbb ember nem cégvezetőnek, meg agykutatónak megy külföldre. Persze nyilván van ez a réteg is, de én úgy gondolom ők a kisebbség. Anyám pl tanár létére 50 felett elment Svédországba egy házba gyerekek mellé mindenesnek, mert nem akart az itthoni fizetésből éhen halni, és a t.ke is tele lett az iskolával. Pedig épphogycsak beszélt angolul (ott nyilván fejlődött egy csomót és nem ,nem magyar családnál volt). Aztán 2 év múlva sajnos családi okokból haza kellet jönnie, ez már más téma, de akkor is...
2022. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

9. Beszólni??


Annak nem lehet "beszólni", aki még 2022.-ben is azt hiszi, hogy -képzetlen biorobotként- kimehet az USA-ba "gyári munkásnak" meg, hogy Angliában őt várják a brexit után.


Sajnos rossz kategóriában van a kérdés, mert ez a vicc rovatba való.

Főleg, ha valaki még arra is képtelen, hogy használja a Googlét.

De tessék:

[link]

2022. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!