Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Milyen kulfoldi/magyar...

SOS! Milyen kulfoldi/magyar munkakozvetitok vannak akik biztonsagosak, tisztessegesek, es lehetoleg angliai/amerikai munkakat ajanlanak?

Figyelt kérdés
Elsosorban angliaban szeretnek dolgozni, de amerika is siman johet, a lenyeg hogy angol nyelvu legyen a kornyezet, viszont nincs olyan szakmam ami hianyt jelentene, plusz a nyelvtudasom sem tokeletes, kb kozepes. Gyari munkakat, vagy hasonlokat siman el tudok vegezni, a nyelvet is megtanulom egy ido utan, hulyegyerek sem vagyok egyebkent szoval megbirkozok a logikat igenylo feladatokkal, 25 evesen meg teljesen tanulekony az ember. Milyen munkakozvetito cegek vannak amik jok? Lattam rengeteg oldalt, de elegge megkerdojelezhetoek, es nehezen is lehet ilyeneket talalni. Linkelnetek nekem parat amik tisztessegesek?

2022. ápr. 4. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

*Itt van még egy:

[link]

2022. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
A mai napig mennek ki olyan emberek külföldre,akiknek nincs diplomájuk,szóval ez baromság,hogy lehetetlen valami jó szakma nélkül kimenni,a mai napig mennek ki emberek hotelekbe dolgozni például,nyilván nem kastélyban fognak élni,de akkor is kint élnek sokan normális körülmények között.Mondjuk Angliát és Amerikát érdemes lenne elfelejteni,azok pont olyan országok,hogy tényleg kb.semmi esélyed,Európában könnyebb dolgod lenne valami fizikai munkát találni.Ha pedig nem jársz sikerrel Európán belül és nem tudnál komoly diplomát szerezni,mint mondjuk orvos vagy ehhez hasonló,akkor legyen felsőfokú angol vizsgád,azzal van esélyed valamelyik ázsiai országban munkát találni,sokszor nem szükséges a munka tapasztalat vagy tanári végzettség,egyszerűen csak felsőfokon kell beszélned a nyelvet.Több emberről tudok,akik Kínában vagy Japánban találtak munkát angol tanárként iskolában vagy óvodában.Mondjuk Japán esetében nem lesz egyerű dolgod,mert rengeteg anyanyelvű jelentkező van és inkább őket veszik fel,de nem lehetetlen tanári munkát szerezni
2022. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja és sokan nem beszélik az ország nyelvét úgy dolgoznak kint angol tanárként ázsiában
2022. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen ilyen ismerősöm nekem is van Vietnámban, de szerintem a legtöbb ember nem ilyen egzotikus helyekre vágyik. Mondjuk én ha most lennék huszonéves biztos kipróbálnám (turistaként voltam Kínában 3 hetet, nagyon nagy élmény volt).Viszont 40 felett 2 kisgyerekkel már nem annyira megy Ázsiába az ember életvitelszerűen (ezt most magamra értettem, nem a kérdezőre).
2022. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is rengeteg közvetítő van, pl Gowork.
2022. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Angliába tényleg nem egyszerű a kijutás:/

Vízum, pontrendszer is van, szakma is kell stb

Próbáld meg esetleg Németországot.

A Gowork tényleg jó egyébként.

2022. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!