Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az irodaban folyton azt...

Az irodaban folyton azt hallgatom,hogy melyik kollega hova ment nyaralni. Mind tehetosebbek,nekunk nem jut ra,hogy amerikaba vagy spanyolba toltsunk 2-3 hetet. Eleg rossz ezt hallgatni. Mashol is van ilyesmirol szo a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tobbsegnek sajat orokolt haza van vagy szuloktol orokolt vagyona.

A mi csaladunk is dolgos,rendes csalad. De az elet annyira igazsagtalan...


2023. szept. 18. 14:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Megértelek, rohadt dolog egész nap ezt hallgatni. Ugyanez van a gyerekeknél is, mikor vége a szünidőnek. A tehetősebb szülők gyerekei hencegnek, hogy milyen szuper helyeken nyaraltak, a szegényebbek meg hallgatnak, és szégyellik, hogy ők legfeljebb táborban voltak. Ez aztán duplán rossz, mert rz is a szülőkön csapódik le, akik a munkahelyen szintén ezt hallgatták.
2023. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is ez volt egész nyáron. Nem rosszindulatból, de nyilván tőlem is megkérdezték hova megyek nyaralni. Én meg nem mentem sehova. Másra kellett a pénz, meg saját lakásra gyűjtögetünk a párommal. De nem fogok nekik magyarázkodni.

Itt is hallgattam a külföldi nyaralásokat, mindenre rá kellett mondanom, hogy hú de jó, azta de szuper, milyen jó áron volt, de jó a szállás, tényleg megérte elmenni!

Aztán vártam, hogy véget érjen ez az időszak.

Vigasztaljon, hogy én irigyellek a Balcsi miatt is. :)

N

2023. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Pontosan errol beszelek!
2023. szept. 18. 15:00
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy rosszul esik, főleg, mert te is ugyanolyan keményen dolgozol.
2023. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
72%

#11: Örülök is, hogy nem most vagyok gyerek vagy nincs még gyerekem. A szomszédban a kislány most másodikos. Az anyja mesélte, hogy igaz ők most "csak" Horvátországban nyaraltak, de sokan voltak Cipruson, úgyhogy jövőre ők is azt tervezik.

Ez a folyamatos egymásra licitálás borzasztó.

Aztán ha van olyan család aki nem engedheti meg ezt magának, az kb szégyenkezhet. Borzasztó.

2023. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
nincs sok melo,plane most. De nem vagyok lusta!
2023. szept. 18. 15:06
 17/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem kötelező szegénynek lenni.
2023. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Nekunk nincs gyerekunk. De hallom a licitalast amirol beszelsz.

"Megveszem a gyereknek,mert kulonben kibeszelik az iskolaba."

Ezzel megteremtve azt a legkort aki majd kibeszel masokat...

Mert most csak Nike cipot vettem,nem Adidas-t.

hozzateszem,az is hamar elkopik.Mar nem olyanok a cipok mint regen. Siman elkopik a talpa,pedig nem vagyok csoszogos.

2023. szept. 18. 15:09
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolléganőm egymáés után 2-szer ugyanarra a luxusüdülőhelyre ment és nagyzolt és azt kérdeztem tőle, hogy nem unalmas olyan helyre menni, ahol már jártál? :D Szólj be te is valamit, nem kell ezeknek mosolyogni.


"Mert most csak Nike cipot vettem,nem Adidas-t."


Fordítva akartad írni? A Nike jobb és drágább márka.

2023. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább sajnálom őket, nálunk is van 1-2 mexikós meg hasonló. Ha ennyi szabad pénzem lenne, befektetném valamibe, önfejlesztenék, vállakoznék, hogy minél hamarabb ott hagyhassam ezt a multis sz*rt. Ezeknek semmi ilyen ötlete nincs, a pénzt elverik, aztán ugyanúgy rinyálnak mint te vagy bárki más hogy sz*r a meló, kevés a pénz. Alapvetően egyébként szeretek utazni, új helyeken járni, és megvan az oka amiért mostanában nem tettem. Részben az anyagiak, viszont ehhez semmi köze annak hogy ki hová jár nyaralni.
2023. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!