Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok. Munkahellye...

Pályakezdő vagyok. Munkahellyel kapcsolatban számítanom kell arra, hogy öregekkel leszek körülvéve, akik 20-30-35 évvel idősebbek nálam is kínszenvedés lesz, mert nem korombeliek? Vagy lesznek fiatalok is?

Figyelt kérdés
Ha álláshirdetésben az van írva a "mit kínálunk" részhez hogy "fiatal csapat", akkor az ugyanolyan mint a "fiatalos" hogy amúgy vén boomerek, csak azt hiszik trendik, vagy tényleg fiatalok

2023. nov. 20. 17:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ha a munkatársakkal lehet jóban lenni*
2023. nov. 20. 18:41
 12/36 A kérdező kommentje:

#10 "nem vagyok nyitott"

Oké, akkor a 80 éves Feri bácsi is egy ifjú titán, mert ő fiatalnak mondja magát. Így jó?

2023. nov. 20. 18:43
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
El tudnád magyarázni hogy szerinted miért nem fogsz tudni jól elbeszélgetni a nálad idősebbekkel?
2023. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%

#9 kérdező: senki nem írta, hogy egy 80 éves ember fiatal, de egy nálad 20 évvel idősebb (tehát 42 éves) embert öregnek nevezni elég meredek.

Kb. mintha ők azt mondanák, hogy te mit beszélsz 22 éves kölyök létedre, még ott a tojáshéj a s.ggeden, úgysem értesz te még semmihez, kussolj és csináld, amit mások mondanak.

Én sokkal inkább dolgoznék egy jófej nyugdíjaskorú kollégával, mint egy olyan másokat lenéző, arrogáns és bunkó fiatallal, mint te.

2023. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#13

Mit beszélgessek velük? Korkülönbség miatt túl sok közös témánk nem lesz szerintem. Most ezen mi akkor újdonság, hogy a hasonló korú emberek jobban megértik egymást/jobban kijönnek egymással? Te gimis, meg egyetemista korodban 30 évvel öregebbekkel beszélgettél, vagy a saját korodbeliekkel? Na ugye.

Most gondolom már idősebbként megintcsak a korodbeliekkel beszélgetsz vagy a 10-20-30 évvel fiatalabb egyetemistákkal meg gimisekkel?

Családot fel ne hozd ellenpéldaként, hogy ennyi idős a gyereked és tök jól kijöttök, mert nagyon nem ugyanaz a téma, mint amiről most beszélünk.

2023. nov. 20. 18:53
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te direkt trollkodsz, kérdező, nem lehetsz ennyire hülye.
2023. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
78%
A munkahely az munkahely. Oda dolgozni jársz, nem csevegni meg haverkodni. Utóbbi kettőre ott van a baráti kör. A munkahelyen nem te választod meg a kollégákat, hacsak nem vagy főnök. Ha pedig nem tetszik egy munkahely, bármilyen okból, odébb lehet állni.
2023. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#16

Ezt jól ideböfögted

2023. nov. 20. 18:59
 19/36 A kérdező kommentje:

#17

Akkor neked is felteszem a kérdést; nálatok is utálja mindenki a másikat? Így tudjátok, hogy vannak még rajtatok kívül emberek akik ugyanígy annál a cégnél dolgoznak, néha talán köszöntök egymásnak (de csakis illemből, nem jókedvből, hát ez egy munkahely, ugye.) és ennyi? Amúgy meg képzeljétek, vannak emberek akik tartják a kapcsolatot munkán kívül is, elmennek valahova, közösen sportolnak, meg úgy általában jóban vannak, stb.... Gondolom akkor ez nálatok nincs így...

2023. nov. 20. 19:05
 20/36 anonim ***** válasza:
76%

#19 Nem, nálunk senki nem utál senkit, és nem az a lényeg, hogy ki hány éves, hanem hogy ki milyen ember és ki hogyan teljesít a munkában.

Ha alakul munkahelyen egy baráti kapcsolat, az jó, de elvárni ilyet nem lehet.

2023. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!