Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok. Munkahellye...

Pályakezdő vagyok. Munkahellyel kapcsolatban számítanom kell arra, hogy öregekkel leszek körülvéve, akik 20-30-35 évvel idősebbek nálam is kínszenvedés lesz, mert nem korombeliek? Vagy lesznek fiatalok is?

Figyelt kérdés
Ha álláshirdetésben az van írva a "mit kínálunk" részhez hogy "fiatal csapat", akkor az ugyanolyan mint a "fiatalos" hogy amúgy vén boomerek, csak azt hiszik trendik, vagy tényleg fiatalok

2023. nov. 20. 17:36
1 2 3 4
 31/36 Katona Dius ***** válasza:

Én kb mindig olyan helyen dolgoztam, ahol nálam jóval idősebbek voltak, a mostani helyem az, ahol vannak fiatalabb, korombeli kollegák is. Én az idősebb korosztállyal is mindig jól megértettem magam, ha az illető normális volt.

Nem hiszem, hogy aggódnod kellene, kortól függetlenül lehet valaki normális vagy faxfej.

Csak ne használj minden szavad helyett valami külföldi szlenget, mert akkor tényleg nem értitek meg majd egymást :D

2023. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Akkor járj olyan helyre szórakozni mondjuk ahol a korodbeliek is. Ott ismerkedj , a munkahelyen meg első sorban dolgozz.
2023. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%

Nalunk én pl.jobban szeretek 35-50éves korosztállyal dolgozni, sírok a nevetetéstől mikor velük vagyok be osztva,mikor 18-25év körüliekkel, az nekem neeeeem😭

25L

2023. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
#33 apakomplexusod van?
2023. nov. 21. 17:56
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

#34

Az van neki 😅

2023. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye vagy! Amikor én pályakezdő voltam mindenki szeretett. 16-66 évesig mindenki! Sosem voltak ilyen beteg gondolataim. Bár azóta már mindenki megcsömörlött, és az új generáció is kritikán aluli szégyen, a mai napig megmaradtam annak aki voltam.

Életemben egyszer éreztem szarnak a közösséget, tavaly sikerült egyidősekkel összekerülnöm egy top multinál. 2 nap után eldöntötten hogy csak az a hét, nem tovább!

2023. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!