Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor volt veletek, olyan,...

Mikor volt veletek, olyan, hogy szóltak valakinek, hogy betegen menjen haza a munkából?

Figyelt kérdés

2023. nov. 30. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer küldtek haza. Fertőző betegség miatt, ami kiütésekkel járt.

Mikor influenzás voltam, csak tanácsolták, hogy menjek haza. De mivel egyedül dolgoztam nagyrészt, és nem voltam nagyon rosszul, nem mentem.

2023. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyám hullabetegen lázasan, influenzásan is bejár tanítani és soha nem szóltak rá. Sőt ugyanezt várja el tőled is, sőt téged bántott, ha hazaküldtek, mert annyira beteg voltál.
2023. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
3-as pl, de másoknak is szól, az már milyen ha vkit hazaküldenek, úgy hogy: Látom nagyon köhögsz folyik az orrod, menj haza, én nagyon kiakadnék, most kell a munkám, vagy sem?! Kérdezném. Ilyenkor az emberek java része beteg, náthás
2023. dec. 1. 08:57
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
Jelenléti bónusz olyan hol létezik? Ha hazaküldenek, akkor még mindig ott a home office munkavégzés, amit félholtan is lehet, és nem fertőzöd a kollégákat. Persze nem a kőműves szakmában.
dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

14: Gyárban dolgoztam, ott volt ilyen. Ha csak egy vagy kettő napot voltál beteg, akkor még járt a bónusz, persze arányosan kevesebb. Ha viszont meghaladtad a 3 napot, akkor már nem kaptál semmit. Így sokan betegen is bejártak, mert nem akartak elesni tőle.

Tudod, nemcsak irodai munka létezik. Segéd- és szakmunkások vagy vendéglátóiparosok nem igazán dolgozhatnak home office-ból.

dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14-nek üzenem, hogy NEM MINDENÜTT VAN HOME OFFICE. Bár ez tudom hihetetlen de igaz...
dec. 14. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!