Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen ellenségesek...

Miért ilyen ellenségesek velem az emberek, a kollégáim ? Sokszor már bent a munkahelyen sírhatnékom van, mindennap elsírom magam már itthon. Állandóan mocskolnak szidnak mindennek. Pedig senkit nem bántottam soha, senkinek egy rossz szavam nem volt.

Figyelt kérdés
Általában visszahúzódó zárkózott vagyok, csak azt beszélem ami nagyon muszáj. Nagyon gonoszak az emberek a munkahelyen. Én fiatal vagyok 26 éves, takarítók vagyunk. Mindennek kibeszélnek, elmondanak a hátam mögött. Sose bántottam senkit. Rendesek köszönök mindenkinek. A dolgom a munkám elvégzem. Sokszor kinevetnek, kigúnyolnak, csúfolnak ha beteg vagyok. Tavaly retina szakadásom volt, az egyik szemem el is vesztettem, akkor annak csúfoltak hogy vak vagy, ami szintén nagyon rosszul esett. Fel se tudom fogni hogy felnőtt emberekbe mennyi gonoszság, irigység, rosszindulat szorult. Bolt hogy megálltak a hátam mögött és kinevettek, ami nagyon rosszul esett. Egyedül élek, teljesen egyedül vagyok, senkivel nincs akivel megbeszéljem.

dec. 5. 21:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
1%
Azt nem írtad hozzá, hogy kamugép vagy. Nagyon kilóg a lóláb. Inkább a leckeének fogjál neki, holnap suli.
dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy te nem bántasz senkit, még nem jelenti azt hogy téged sem akar bántani senki. Ez egy ilyen világ. Én már el sem indulok a boxerem nélkül. Válts minél előbb munkahelyet.
dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nagy része gyökér. Csordában meg különösen.
dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igyekszem másik munkahelyet találni,de nem egyszerű manapság. Állandóan mocskolnak ha nem vagyok bent vagy Szabin vagyok. Sokszor kinevettek ha beteg voltam, ha kórházba voltam. Sokszor a hátam mögött össze néztek és úgy nevettek ami nagyon rosszul esett .Én sose bántottam senkit sose volt egy rossz szavam senkihez se. Még is engem piszkalnak kötőszkodnek velem.
dec. 5. 21:14
 5/29 anonim ***** válasza:
30%
Ezeket honnan tudod? Ha a hátad mögött csinálják, nem láthatod. Ha szabin vagy, akkor honnan tudod, h beszélnek egyáltalán rólad? Lehet simán paranoiás vagy.
dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoiás. Ezeket mind a portás fiú mondta vissza nekem.
dec. 5. 21:18
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Az ember dolgozhat takarítóként, ha fél szemére vak?🤔
dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megertem amiket írsz. Nekem is volt retinalevalasom, de halistennek meg tudták műteni a látásomat. Vigyázz a másik szemedre, nem is lenne szabad nehéz dolgokat emelgetned!!


Másik, hogy ahol ilyen tapló, bántalmazo gyökerek vannak, onnan le kell lépni. Van aki humorral egy darabig képes elviselni, de hosszú távon is sok problémát okoz, ha ezt sokáig elviseled.


Keress másik munkát intenzíven!! És ezeket hagyd ott.


Budapesti vagy? Mert akkor tudok neked priviben küldeni egy takarító cég főnökenek a számát, ő mindig keres jó embereket.

dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A másik szememmel látok. Csak az egyikkel nem. De nem tudtak vele leszázalekolni
dec. 5. 22:01
 10/29 A kérdező kommentje:
8# nem sajnos. Makón lakók Csongrád Csanád megyébe. Azért köszönöm szépen
dec. 5. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!