Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen ellenségesek...

Miért ilyen ellenségesek velem az emberek, a kollégáim ? Sokszor már bent a munkahelyen sírhatnékom van, mindennap elsírom magam már itthon. Állandóan mocskolnak szidnak mindennek. Pedig senkit nem bántottam soha, senkinek egy rossz szavam nem volt.

Figyelt kérdés
Általában visszahúzódó zárkózott vagyok, csak azt beszélem ami nagyon muszáj. Nagyon gonoszak az emberek a munkahelyen. Én fiatal vagyok 26 éves, takarítók vagyunk. Mindennek kibeszélnek, elmondanak a hátam mögött. Sose bántottam senkit. Rendesek köszönök mindenkinek. A dolgom a munkám elvégzem. Sokszor kinevetnek, kigúnyolnak, csúfolnak ha beteg vagyok. Tavaly retina szakadásom volt, az egyik szemem el is vesztettem, akkor annak csúfoltak hogy vak vagy, ami szintén nagyon rosszul esett. Fel se tudom fogni hogy felnőtt emberekbe mennyi gonoszság, irigység, rosszindulat szorult. Bolt hogy megálltak a hátam mögött és kinevettek, ami nagyon rosszul esett. Egyedül élek, teljesen egyedül vagyok, senkivel nincs akivel megbeszéljem.

dec. 5. 21:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kár. De keressel, biztosan fogsz találni. Nincs mit. 🙂
dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég dobbantottam volna onnét...
dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Áldozattípus vagy.
dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az azért milyen dolog mikor telefonálok a beteg édesanyámmal és mellettem a biztonsági őr bele dumal olyat hogy ez melyik szeretőd volt? Ki volt nálad tegnap éjszaka? Hány pasid van egyszerre ? Meg még hasonló gusztustalanabb dolgok. Van hogy kihagynak engem munkákból aztán csak a fintorgas a röhögés megy. A hátam mögött össze néznek akkor is kinevetnek mindennek. Kicsufoltak hogy vak vagyok, akkor pápa szemes, mert szemüveges vagyok. Állandóan azt nézik mikor érek be mert én busszal járok faluban lakók. Ha már egy percet kések akkor is na hol voltál már.
dec. 6. 08:26
 15/29 anonim ***** válasza:
60%

Öntsd le őket 1 vödör moslékos vízzel! Csak a padlót akartad fellocsolni! Ott álltak? Ez baj! Miért állnak? Miért nem dolgoznak?


Biztonságiőr ne dumáljon bele más telefonbeszélgetésébe, mert könnyen gondjai lehetnek! Szolgálata előtt vagy végén véletlenül pofára esik a földön.

Attól, hogy még ez a betegséged van, nem jelenti azt, hogy ne tudd magad megvédeni! Állnak és téged néznek, közben sértegetnek: "szóljak a főnöknek, hogy adjon nektek valami munkát?! Mert látom nagyon ráértek mással foglalkozni!"

dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Milyen emberek, milyen kollégák élnek ezen a világon? Az a baj egyiknek sincs semmi szégyen érzete. Ha már fel emelem a hangom én vagyok a rohadék. Mindenért én vagyok a mocskos. Ki vagyok mindenből zárva. Ma volt ugye mikulás kaptak szaloncukrot, én közben elmentem inkább takaritani a helyemre, persze kimaradtam ebből is. Múltkor orvosnál voltam, nem mentem dolgozni, akkor azért voltam mindennek szidva. Éppen csak a halálomat nem kívánják. Ez van ha valaki ellen összefognak
dec. 6. 19:19
 17/29 anonim ***** válasza:
Itt úgy látszik retardáltak dolgoznak. Mondj fel most azonnal, ezt szabad tovább tűrni. A felmondásodhoz épp elég indok lesz a munkahelyi bántalmazás, szerintem ez mar van olyan szint, hogy munkaügyi perre is viheted. Azért csinálj előtte még néhány video és hangfelvételt arról ami ott megy. Undorító retkes csürhe.
dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#7

Képzeld, dolgozhat! Sőt, sajnos kell is dolgoznia, mert "csak ennyivel" nem százalékolják le. Ha a másik szemével lát annyit, amennyivel el tudja végezni a feladatait.

A rokkant is munkára van kényszerítve egy olyan országban, ahol még az egészséges is nehezen jut értelmes munkához.

dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Szivesen elmennék innen ha lenne másik munkahelyem. De semmit se találok így csak tűrni tudok még kussolni. Hiába kértem többször hogy hagyjanak békén akkor is csak piszkalnak kötőszkodnek velem bántanak. Gusztustalan módon beszologatnak. Nevetnek a hátam mögött. így jár az aki ellen össze fognak.
dec. 8. 11:25
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen módon ki kell állnod magadért. Ha mashogy nem megy, akkor ahogy mondtam, jogi út. A főnök is vastagon sáros, mert ezt nem lenne szabad hagynia!
dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!