Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a Morgan Stanley harmadik félen keresztül szerződik le a munkavállalókkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez minden területen igaz-e, de néhány gazdasági pozíciót megnézve mindegyikhez ez volt írva. Mi ennek az oka és milyen hátulütői lehetnek?

ápr. 23. 23:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Annyiban tudnátok még segíteni, hogy a kiválasztási folyamat hogy működik? Április végén jelentkeztem több pozícióra is, de még semmi visszajelzés nincs. Nektek milyen hamar jeleztek vissza? Tudom, hogy 100+ jelentkező van. Vagy csak az első x beérkezett cv-t nézik meg?
máj. 8. 13:50
 22/22 anonim ***** válasza:
Hiring freeze van sztem. Folyamatosan szenvednek a csapatok, hogy meg tudják nyitni a pozikat.
máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!