Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetoválás mennyire befolyásol...

Tetoválás mennyire befolyásol a munka területén?

Figyelt kérdés
Elég jó úton haladok a munkahelyen, kinéz egy előreléptetés. Szeretnék csinálni egy tetoválást, viszont az nagyon nagy lenne. Az egész jobb felemet befedné, teljesen az ujjamig. Ez nem igazán imponáló egy vezető pozíció megpályázásakor igaz?

2014. szept. 22. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem munkahely válogatja. Én rengeteg olyan embert láttam akinek végig van varrva az egész keze és húspultban dolgozik, pedig mindig azt mondták, hogy azok nem mehetnek ilyen helyekre.
2014. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy gyárban lennék egy részleg vezetője. Saját kocsi, minden. Már-már mondhatom vezető beosztásnak.
2014. szept. 22. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha eszed is van, nem csak menő akarsz lenni, akkor eszedbe sem jut a tetoválás. Semekkora. Ne a tetkóval akarj kitűnni, hanem a személyiségeddel.
2014. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt munka és munkahely válogatja. Kérdezz meg valakit, aki ezt tudhatja (mondjuk ne feltétlenül a főnöködet, hacsak nem vagytok nagyon-nagyon jó viszonyban). Gondold végig, hogy hogyan néznének rád akkor a munkatársaid (főleg a most még magasabb beosztásúak), kellene-e 'nagykutyákkal' találkoznod. Ez esetben esetleg lekicsinyítheted a tetkót, a szalonban biztos lesz valami ötletük.
2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy várd meg, amíg előléptetnek, aztán majd jobban átlátod, hogy hogyan viszonyulnának hozzá.
2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy időre hanyagolom. Amúgy nem menőségből szeretném csinálni. A tetkó lényegében egy vértet, őáncélzatot mintázna, ami ugye végig fut az egész karomon plusz a fél felső testemen. Ilyen tetkója nem sok embernek van. Erre már rengeteg pénzt félre is tettem. Mert ha tehetném, én szívesen járnék vértben, csak úgy gondolom a tetoválás egy kicsit szelídebb mód.
2014. szept. 22. 21:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Az az őáncélzat páncélzat akar lenni.
2014. szept. 22. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

"Ez nem igazán imponáló egy vezető pozíció megpályázásakor igaz?"


Igaz.


Hany tetovalt vezetot lattal mar eletedben? Na ugye. Csinaltasd ugy hogy hosszu ujju ingben ne lehessen latni, az maganugy. Egy vezeto pozicioban dolgozo ember a ceget is reprezentalja adott esetben, nem nezhet ki akarhogy.

2014. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha csak annyit mondok, valakiből előhozza az agresszív állatot egy tetoválás látványa, az gondolom nem túl hízelgő.

Én is ilyen vagyok, bizonyos személyiségű embereken kifejezetten irritál ezeknek a látványa, de vannak olyan emberek, akiken meglepődök, hogy van rajtuk ilyen. Azokkal nem tudok mit kezdeni, rajtuk nem zavar, valahogy különlegesnek tűnnek, de semmiképp sem azt érik el vele, ami a céljuk lenne.

Az ostoba, primitív, harsány embereken szokott ez bosszantani, még sosem foglaltam magamban össze, miért.

2014. szept. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Varrasd csak a csuklódig, hogy a hosszú ujjú ing eltakarja. Nekem a bal alkarom belső felén van, most lesz a külső fele is kivarrva :)


Az olyan begyöpösödött marhákból, mint az egyik előző válaszoló, szerencsére nem sok van ;)

2014. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!