Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olvasom: Rendezetlen TB-számla...

Olvasom: Rendezetlen TB-számla: több tanár is fennakadt. Levonták, de nem utalták a TB-járulékot. És mi ezen a meglepő? Az én munkahelyem évek óta ezt csinálja tök nyíltan.

Figyelt kérdés

[link]



Piros jelzést kapott a TAJ-száma, ezért nem részesül ingyenes orvosi ellátásban több Heves megyei KLIK alkalmazott, tájékoztatta az atv.hu-t az egyik érintett. A dolgozók nagyobb része pedagógus, de van köztük a technikai személyzethez tartozó munkavállaló is. Az érintettek szerint munkáltatójuk, a KLIK nem fizeti utánuk a társadalombiztosítási járulékot.


Mi a gond? Én olyan helyen oldozom, ahol évek óta vonják, de nem küldik tovább a TB felé a járulékot. Ha egy szót szólok ki vagyok rúgva. És nem titokban csinálja ezt a munkahely-teljesen nyíltan, mindenki tudja.

A főnök megmondta: ez van ha nem tetszik el lehet menni.

Ha nagyon ugrálnék, el se kéne menni: kirúgna aztán csá.

Most mit vannak ezen kiakadva? Ráadásul még a nevüket meg a munkahely nevét se vállalják a panaszkodók.

De miért is nem?

Hm?

Tán attól félnek, ha benyögnék a nevet + munkahely nevét azonnal ki lennének rúgva?


2014. okt. 21. 10:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Így van. Régi bölcsesség, de itt a magyaroknál igazabb mint bárhol a világon: Mit kíván a paraszt ha megdöglik a tehene? Dögöljön meg a szomszédé is!

Ez így van, ez semmit se változik. Ilyen a magyar.


>>> ha nekem szar, legyen nekik is

2014. okt. 22. 14:35
 22/22 anonim ***** válasza:

Mindenki azt kapja, amit érdemel, és az ilyen rosszindulatú emberek ezt kapják, amit te :D

De azért valahol sajnállak.

2014. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!