Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti melyik munkát értékelitek/t...

Ti melyik munkát értékelitek/tartjátok többre? Melyik kiemelkedőbb számotokra? Melyik bír nagyobb tekintéllyel, melyik nívósabb? Óvónő vagy a masszőr?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem nívósabb, szerintem hülyeség ilyen különbséget tenni. Mindkét szakmára szükség van.
2015. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy melyik szakterületet végzett ember a tanultabb szerintetek?
2015. máj. 1. 19:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Az óvónő főiskolát végez, a masszőr nem feltétlenül, ilyen szempontból az óvónő a képzettebb.
2015. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
tanultabb? Össze se hasonlítható a két szakma.
2015. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Gyógy- és sportmasszőrként az egészségügy egész területét meg kellett tanulni, el kellett sajátítani valamennyire, pl: sebészet, pszichológia, gyermekgyógyászat, belgyógyászat, gyógyszertan, lélektan, kórtan, jog, járványtan és mikrobiológia, latin, anatómia stb...

Az óvónőről nem tudok nyilatkozni, de a gyógy-és sportmasszőrök elég képzettnek számítanak. :)

2015. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sima masszőrre gondoltam jelen esetben.

Várom a további válaszokat, majd leírom utána, miért kérdeztem.

2015. máj. 1. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szamit. A fizu a lényeg. A masszőr szerintem jobb esélyekkel indul ezen a téren.
2015. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jött össze ez a kettő? o.o

Nem is értem mi alapján kéne összehasonlítani. Ha mondjuk végzettség alapján, akkor meg nem mindegy, hogy valami tingli-tangli okj-s cuccról beszélünk vagy egyetemi/főiskolai végzettségről. Óvónőkben nem vagyok otthon, de egy komolyabb masszőrnek az anatómiai, fiziológiai tudása az orvosokéval vetekszik. Ráadásul ha jó helyre kerül, nagyon komoly összegeket is kereshet.

Ami így az óvónőkről eszembe jut, az hogy szörnyen alulfizetettek, szóval valószínűleg az választja ezt a szakmát, aki vagy nagyon elhivatott vagy többre nem volt képes és amolyan jó a szamár is alapon választott pályát.

2015. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a gyereket meg kell vigyázni, akkor óvónő, ha tropára megy az ízületem milyen jól is jön egy masszőr . Érték, tekintély , nívó ? egy országot minden ember különböző területen betöltött szerepe működtett, mozgat és tart fent. Ezt a kérdést inkább úgy kellett volna feltenni, hogy melyikkel lehet jobban felvágni .
2015. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra egy ovono
2015. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!