Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Masszőr szeretnék lenni, ezen...

Masszőr szeretnék lenni, ezen a területen el tudom képzelni magam, de nem tudom megéri-e tanulni hónapokat, éveket. (? )

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, érettségi utáni képzésen.. ne is menjünk bele, idén végzem el, egyáltalán nem jött be. Masszőrök válaszait várnám elsősorban. Érdekel a szakma, olvasgattam valamennyit róla, ha jól tudom a gyógymasszőr a legmagasabb fokozat itt, ami ha minden igaz 2 éves képzés. Az érdekelne, hogy megéri-e ennyit tanulni rá? Nem akarom, hogy 2 évem megint a kukába menjen. Vannak ilyen rövidebb, 2 hónapos képzések is, de állítólag azokat nem keresik annyira. Ha elvégzek egy gyógymasszőr képzést számíthatok arra, hogy lesz munkahelyem? Ha valaki leírná, hogy mennyit keres egy hónap alatt azt is nagyon megköszönném. Mindenféle vélemény érdekel igazából, köszönöm előre.

2015. ápr. 8. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát. És most már gyógy- és sportmasszőr leszel vele. Nem kell a tanulástól félni.
2015. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne. Kíváncsian várom a válaszokat.
2015. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez engem is érdekelne igaz én már 23 éves vagyok de remélem még nem késő ennek tanulni :)

2015. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én jelenleg gyógy-és sportmasszőrnek tanulok.

A kilátások igen változóak.. sok mindentől függ. Kórházban nem fogsz sokat keresni.. de egy gyógyfürdő egész jó. Vagy egy sportegyesület.

Ha vállalkozó lennél, akkor meg attól függ, hogy mennyire tudod eladni magad, milyen az ismeretségi köröd, merre laksz...

Külföldön persze kb 300.000-nál kezdődne a fizetésed.

2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Azt kihagytam, hogy nagyon szép szakma.. az egyik legjobb. Jobbat nem is választhattam volna. <3

Csodálatos az anatómia.

2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek többen is :)
2015. ápr. 8. 21:53
 7/12 anonim válasza:

Jómagam jártam gyógymasszőr képzésre, azonban engem a wellness, relaxáló masszázsfajták sokkal inkább megfogtak!

Maga a masszőr szakma szép, én nagyon szeretem csinálni, ám az elhelyezkedés nem egyszerű. Legalábbis nekem pályakezdőként nem volt az. Mindenesetre most már jó helyem van, egy jó cégnél, egész jó fizetéssel, sok szabadidővel! :D

2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sok sikert a továbbiakban is! :D
2015. máj. 6. 13:51
 9/12 anonim válasza:
Helló én 3 éve végeztem el OKJ-s GYógy és sportmasszőrit Pesten.Szuper szakma viszont nehéz normális helyen elhelyezkedni.Én most jutottam el oda hogy normális fizuért normális munkakörülmények között tudjak dolgozni.Vállalkozóként is akkor éri meg ha nagyon sok ismerősöd van akit érdekel és EL IS MEGY hozzád.
2015. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És, kórházba mennyire vesznek fel gyakorlat nélkül?
2015. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!