Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet erre a kérdésre jó...

Hogy lehet erre a kérdésre jó választ adni?

Figyelt kérdés

Állásinterjún megkérnek, hogy mondj magadról 3 jó és 3 rossz tulajdonságot. Jókat persze tudsz sorolni, de mit vennél a rosszak közé? Bármit mondanál magadat tüntetnéd fel rossz színben. Annyira értelmetlen kérdés ez... Ha tőlem kérdeznék valószínűleg elmagyaráznám miért nem akarok erre a kérdésre válaszolni.

Szerintetek?


2015. okt. 7. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet cselezni. Némi fantáziával ki tudsz találni olyat, ami valójában jó tuajdonság. Pl. Egy kicsit túl alapos vagyok. Vagy: "régebben hajlottam rá, hogy ..., de ma már ..."
2015. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Párom anno azt mondta szeret aludni ha megteheti, mert jobb ötlete nem volt, és ugyanabba a dilemmába esett amit fent említettem.

Később az apja porig alázta, hogy hogy volt képes ilyet mondani, mert most lusta disznónak fogják gondolni.

Bármiből ki lehet ilyesmit hozni ezért szemét a kérdés...

2015. okt. 7. 20:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csakhogy a válasznál értelmes HR-es nem a választ nézi, hanem a reakciót, az arcát, testbeszédét (is).
2015. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Reakció: "Mi a f_sz?"

Arc: a fent említett mondat mimikai változata

Testbeszéd meg -tegyük fel, hogy ülő helyzetben vagyunk- nemigen van, max kézmozdulatok. Ebből mi jön le egy HR-esnek?

2015. okt. 7. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat kéne találni aminek nincs sok köze a munkához. Pl ha kötetlen a munkaidő akkor lehet azt mondani hogy túlságosan szeretek aludni-az nem is kapcsolódik a lustasághoz egyébként. Vagy ha nem kell emberekkel közvetlenül kapcsolatot tartani, hogy rendetlen vagyok. Kit érdekel hogy néz ki az asztalod ha megcsinálod amit meg kell.
2015. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt már a HR-esből kéne kiszedni. De mondjuk a hangosan kiköpött "mi a f..sz?" egy ennyire sztenderd és mindenhol feltett ócska kérdésre nem árulkodik nagy lélekjelenlétről... :D
2015. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Reakció: "Mi a f_sz?"

Arc: a fent említett mondat mimikai változata

Testbeszéd meg -tegyük fel, hogy ülő helyzetben vagyunk- nemigen van, max kézmozdulatok. Ebből mi jön le egy HR-esnek?"


Pedig ezekből több mint elég információt lehet kikövetkeztetni.


Az eredeti kérdésre:

Próbálj múlt időben beszélni, munkához kevésbé kötődő tulajdonságokról pl. sokat dohányoztam, csendesebb típus vagyok, olykor túl büszke, kicsit tapintatlan stb.


Munka válogatja miket mondhatsz.

2015. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A mi a f_sz-t értelem szerűen nem hangosan kimondva gondoltam, de nekem kb ez lenne a reakcióm :D
2015. okt. 7. 21:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz magadról rosszat mondani az sok mindent jelent. Jelenti például, hogy nem tudsz fejlődni, azért mert, vagy már Isten vagy és nincs hova, vagy mert nem vagy elég intelligens, hogy rájöjj, hogy miben tudsz fejlődni, vagy, mert nem vagy elég szigorú magadhoz, hogy rájöjj vagy beismerd, miben lehetne fejlődni, vagy, mert túl érzékeny vagy a változásokra, ezért nem jelölsz ki magadnak fejlődési irányokat, mivel azok változásokkal járnának saját magadra nézve.
2015. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az 1 a jó válasz. Negatívan mondd, de olyat, ami igaziból a munka szempontjából nyerő. 'szeretem jól átgondolni a kidolgozáshoz a feladatot, de emiatt kifutok az időből'
2015. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!