Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy család mindig együtt van...

Egy család mindig együtt van betegállományban ez nem gyanús csöppet? És persze mindig hétvégéhez köthetően? A főnök ilyenkor hol van?

Figyelt kérdés

Egy család három tagja dolgozik itt, anya + 2 lánya. Mindig egyszerre betegek de olyan szinten mindig hogy amikor az anya betelefonál hogy „beteg vagyok nem jövök” már hozzá se fűzi hogy „a lányaim se”. Ez már teljesen magától értetődő. Együtt betegek, együtt is gyógyulnak meg, soha egy nap eltérés sincs. Finoman szólva is kilóg a lóláb.

És az mát csak hab a tortán hogy ezek a betegségek hol a hét elejére hol a végére esnek, vagyis érdekes módon mindig a hétvége hosszabbodik meg vele…. Véletlen nyilván…


A kérdés csak annyi: ilyenkor a főnök hol van? Mert nagyon régóta folyik ez a rendszer és gyakran. Nincs olyan hónap hogy legalább 1x de inkább többx eljátsszák ezt a történetet.

És persze a töke tele mindenkinek az állandó helyettesítéssel.

Hol van ilyenkor a főnök? Olyan nagy hangon tud ugatni a legapróbb semmiségek szarságok miatt is csinálja a bolhából elefántot.

Ilyenkor hol van a nagy hangú atyaúristen? Mert ez egy oylan probléma ami nem semmiség ezzel tényleg kéne foglalkozni. És nem azzal hogy gizike 5 percet késett az ebédről visszafele.

Abból bezzeg fegyelmi ebből semmi?


2016. okt. 10. 13:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a fonokot. Ha mar ekkora arcod van itt a neten, akkor talan nem gond eleallni.
2016. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"akkor talan nem gond eleallni."


Nem kívánok állást bukni.

2016. okt. 10. 14:04
 13/23 anonim ***** válasza:
Írsz a főnöködnek egy névtelen levelet, hogy feltűnt a dolgozóknak, hogy a kolléga hétvégenként gyakran beteg családostól együtt. Meddig fog ez így menni, vagy magasabb szintre viszitek az ügyet.
2016. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kívánok állást bukni."


Akkor mit kívánsz? Hogy főnököd hirtelen változzon meg a jó irányba, és superheroként tegyen igazsávot?

2016. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem te vagy a főnök.
2016. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"és superheroként tegyen igazsávo"


nem kéne ide superhero se igazság nagyon.

legközelebb megjönnek egy nap alatt találok annyi hibát a munkájukban hoyg reptetem őket fegyelmivel

persze ezt nem most kéne hogy 2 éve itt vannak és megy ez a játék hanem még az elején kellett volna elkapni őket

mondjuk a második alkalomal mikor cirkuszolnak kivégni őket mint a fosos macskát. 2 éve!

2016. okt. 10. 17:31
 17/23 anonim ***** válasza:
Jó, azért nyugi. Ne kapj agyvérzést pár találékonyan lógó kolléga miatt.
2016. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
azért érdekes ez a gyakoris közösség, nemrég volt egy srác hasonlóan fel volt háborodva, hogy a kollégái "hirtelen le fognak betegedni 15én szombaton-mindenki,de mondom mindenki lealázta, hogy ő milyen irigy meg szem-ét rosszindulatú stb. én csak elolvastam,mert érdekel ha több ember véleményt alkot egy dologról-ami jelen esetben is a kollegalitás és az etikai hibák, szem-étkedések stb. kategória mint itt is. és itt nem látom, hogy leord-ítanának kérdező, ami elég furcsa, mert ugyanaz a problémád mint annak a srácnak aki tudja, hogy ki lesz hirtelen beteg 14én és ki nem fog munkába állni 15én és majd ő fog helyettük dolgozni. én nem is a kérdezőhöz szólnék inkább az olvasó, kommentelő közösségnek, hogy ezt nem gondoljátok álszentségnek? hogy az egyik esetben lehordjátok a srácot rosszindulatúnak, itteni esetben meg mellé álltok a kérdezőnek? nekem ez azért furcsa és vicces is egyben. amúgy meg a táppénzzel bárki tud kicsit játszani és igen én is maradtam itthon amikor a főnökasszonyom bunk-óskodott velem heteken át szívatásból én is maradtam itthon betegen, amúgy tényleg lebetegedtem a sok idegtől. mindegy, száz szónak is egy a vége, sztem mindenki éljen a táppénzzel ha meg más is csinálja akkor meg ne akadjon ki, máskor meg te menj el táppénzre amikor kellene a munkaerőd. ezt a kérdést etikusan nem lehet megoldani sehogy sem.
2016. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

" heteken át szívatásból én is maradtam itthon betegen"


Na hát ezt nálunk nem csinálnád meg! Az tuti!


2 hét után repülnél lehet még előbb! Itt csak a "kiváltságosoknak " lehet betegeskedni de nekik bármennyit.


Egyébként te is elfeledkezel arról az apróságról hogy amit csinálsz at TB csalás a BTK -ba ütköző BŰNCSELEKÉNY!

És ha te ezt csinálod az még egy dolog de ha másnak is ajánlod ezt (és azt teszed) az már felbújtás (halmozati bűncselekmény!)


Így gondolkozz!

2016. okt. 10. 18:50
 20/23 anonim ***** válasza:
előző kommentelő vagyok és ahogy írtam én tényleg beteg voltam, vírusos hasmenést kaptam el amit a kilőtt immumnrendszerem miatt kaptam el amit az idegbeteg főnöknő cseszegetése végett szereztem. sztem vegyél be egy nyugtatót és fogadd el, hogy ilyenek az emberek és ne pörögj ezeken a tb csalásokon, orvos írja ki az embereket, hogy bizonyítanád, hogy tb csalók?! omg de idegeskedj amennyit szeretnél én nem állítalak meg benne, majd te is csinálsz magadnak egy jó kis betegséget legfeljebb. meg ha nem akarsz más véleményeket akkor írd a kérdésed alá, hogy csics-ka hasonló véleményeket kérek, más véleményére aggresszívan válaszolok mert egy idegbeteg skizó nő vagy smile forever
2016. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!