Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy család mindig együtt van...

Egy család mindig együtt van betegállományban ez nem gyanús csöppet? És persze mindig hétvégéhez köthetően? A főnök ilyenkor hol van?

Figyelt kérdés

Egy család három tagja dolgozik itt, anya + 2 lánya. Mindig egyszerre betegek de olyan szinten mindig hogy amikor az anya betelefonál hogy „beteg vagyok nem jövök” már hozzá se fűzi hogy „a lányaim se”. Ez már teljesen magától értetődő. Együtt betegek, együtt is gyógyulnak meg, soha egy nap eltérés sincs. Finoman szólva is kilóg a lóláb.

És az mát csak hab a tortán hogy ezek a betegségek hol a hét elejére hol a végére esnek, vagyis érdekes módon mindig a hétvége hosszabbodik meg vele…. Véletlen nyilván…


A kérdés csak annyi: ilyenkor a főnök hol van? Mert nagyon régóta folyik ez a rendszer és gyakran. Nincs olyan hónap hogy legalább 1x de inkább többx eljátsszák ezt a történetet.

És persze a töke tele mindenkinek az állandó helyettesítéssel.

Hol van ilyenkor a főnök? Olyan nagy hangon tud ugatni a legapróbb semmiségek szarságok miatt is csinálja a bolhából elefántot.

Ilyenkor hol van a nagy hangú atyaúristen? Mert ez egy oylan probléma ami nem semmiség ezzel tényleg kéne foglalkozni. És nem azzal hogy gizike 5 percet késett az ebédről visszafele.

Abból bezzeg fegyelmi ebből semmi?


2016. okt. 10. 13:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ja még, h jobban fájjon engem innen nem tudnak kirúgni, mert az én munkámat nem tudja tucat ember helyettesíteni, mert én helyettesítem a főnökömet, ergó ha szabira akar menni én dolgozok helyette, ha benn van irodában akkor is én dolgozok helyette..vkinek kell húzni a szekeret és az én vagyok ezért is tudom, hogy biztos helyem van.de te gondolom vmi fizikai munkát végzel amit örülj, hogy megkaptál kedveském, mert máshoz biztos nem értesz, ha ennyi idő alatt se tudtál váltani smile. megsúgom, van esti iskola is, meg a második szakmát is lehet már tanulni,szóval csak kifogás smile hogy nem tudsz továbblépni. aki akar az fejlődik ergó talál jobb munkát.. ezen gondolkozz inkább.
2016. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"de te gondolom vmi fizikai munkát végzel a"


Rosszul gondolod. Könyvelő vagyok.

2016. okt. 11. 08:08
 23/23 A kérdező kommentje:

"mert máshoz biztos nem értesz"


Hát kérlek van még tanári diplomám kétszakos (nem kívánok benne dolgozni dolgoztam 10 évet elég volt egy életre) és van még közgazdász-marketing végzettségem (PPKE másoddiploma) (=WC papír).

2016. okt. 11. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!