Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan pofátlanul késő...

Állandóan pofátlanul késő kollega - Miért mondja a főnök hogy nem tud vele mit csinálni? Nem értem! Én tudnék vele mit csinálni! Kirúgnám! Nem?

Figyelt kérdés

Van egy kollega aki úgy mindig késik. Nem egyszer-egyszer, hanem mindig. De nem ám 5 perceket hanem 1-2 órát is akár. Aztán megjön, majd eltűnik senki se tudja hova. Kimegy az épületből és „majd jön”. Munkaidő végét sose várja meg. Ahogy a kezdet úgy a vég: lealább 1 órával néha többel is lelép.

Indok sosincs nem is veszteget szót ilyenekre miért is késett 2 órát. Megjön odamormog valamit köszönésképpen és ennyi. Hogy bocs a késésért vagy valami-ugyan.

Már többen panaszt tettek a főnöknél hogy marha érdekes hogy nekik kell helyette a telefont kapkodni meg az ügyfeleket fogadni. És mi az hogy valaki 2 órát késik naponta és zéró követkemény.


A főnök meg színpadiasan feljajdul hogy: „ezerszer szóltam már neki de nem használ-hát mit csináljak”?

És én ezt komolyan nem értem. Mi az hogy egy főnök nem tudja mit tegyen egy zsinórban lógó beosztottal? Hát ki kell rúgni a büdös 3,14ba mint a szaros macskát!

Hát ha én lennék a főnök megmondanám: na idefigyelj józsi. Most késtél utoljára. Még egy késés és be se gyere. Kirúglak a szarba.

Persze ezt nem most kéne hogy évek óta (igen, évek óta!! nem elírás) így megy hanem még az első hónapban.


Ki ez az ember hogy ezt elnézik neki? Ki ez? Egy negyvenes liba zéró végzettséggel (érettségi és slussz nyelvtudás diploma semmi). Mit kell ezen becsülni? Huszonéves több nyelvet beszélő diplomások rohangálnak állás nélkül. És akkor egy ilyen nulla szutykot pátyolgatnak?


2016. okt. 13. 08:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kezelgeti a főnök...
2016. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Tán' a főnök babája tetszik e lenni?
2016. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
De jo, hogy ez a legnagyobb problemad. :)
2016. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

" ez a legnagyobb problemad. :)"


Ó hát neked is ez lenne ha péntek délután lejárna a munkaidőd és odaömlesztenének neked egy csomót papírmelót ami nem is a te dolgod hanem más el nem végzett melója (na vajon kié...) és maradsz amíg meg nem csinálod.

És ha megemlíted hogy azért ezt már mégse kéne akkor jön a fenyegetés hogy kirúgnak.

2016. okt. 13. 09:07
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Kezdem unni ezeket a kérdéseket, a stílusukról meg lehet látni, hogy ugyanaz az ember írj aki az összeset, a válaszok persze nem jók neki...
2016. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Már rég kirúgtam volna. Azért teheti meg, mert nincs következménye. A főnök meg teljesen alkalmatlan. Az ilyen erőtlen, gyenge főnökök rosszabbak, mint a szigorú, de következetesek.

Nekem is volt ilyen főnököm, bele volt esve az alkalmazott csajba, ezért nem szólt rá. Képes volt szétosztani közöttünk a nő el nem végzett munkáját. Na, azt megnézhette, hogy csináltuk meg. Rosszabb lett, mint előtte volt.:)

2016. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen nyilvánvaló, hogy a főnököd kúrja ezt a nőt. Különben nem nézne el ennyi mindent neki.
2016. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az engem nem érdekel kit kúr. Azt kúr akit akar.


Engem az érdekel hogy merészelheti felvállalni azt a dolgozók előtt, hogy van egy kollektíva ahol a legkisebb hibáért is leszedik mindenki fejét-kivéve egyet. Neki mindent szabad.

Ha te 5 percet késel kapod a fenyegetést hogy kirúgnak.


És van aki naponta órákat vagy be se jön és semmi? A munkáját meg végezze más? És ha megszólasz hogy azért más szarát ne takaríttassa már veled akkor jön a fenyegetés?

Ezt hogy merészeli egy főnök felvállalni a dolgozók előtt?

2016. okt. 13. 10:49
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A főnöködnek nincs főnöke? Talán fel kellene világosítani erről a dologról.
2016. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%

Negyves libának azt mondanád:


"na idefigyelj JÓZSI. Most késtél utoljára. Még egy késés és be se gyere. Kirúglak a sz#rba."


Nem vagy szutyok.

Nem vagy nulla.

Nem vagy liba.

Nem vagy szaros macska


Szerintem hamarabb repülsz, mint az a 40-es "liba"


Ez a korosztály már nem liba, kispajti. :)

2016. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!