Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme van a karácsonyi...

Mi értelme van a karácsonyi húzásnak az iskolában? Nektek milyen jó/rossz élményeitek, sztorijaitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerencsére már egyetemista vagyok, de eszembe jutott, hogy nálunk az osztályban mindig volt karácsonyi névhúzás, és mindig is utáltam.


Az osztályban kezdetektől fogva nagy széthúzás volt, a fiúk voltak jóban egymással, és voltak összetartóak, viszont minket egy az egyben utált az összes lány az osztályból, akik szintén utálták egymást, szóval a 15 lányból, kb 2-3 fős klikkek voltak akik utáltak a fiúkat illetve egymást.


Semmi értelme nem volt a húzásnak, csak felesleges stressz, ha olyat húztam akit mem akartam, illetve ha olyan húzott, aki nem akart engem kihúzni :D.


Persze egy idő után mindig tudta szinte mindenki, hogy ki kit húzott, illetve voltak névcserék is, szóval sok értelme nem volt.


2022. nov. 21. 18:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Volt amire azt mondta nekem a húzott fél, amikor megkérdeztem örül e neki, hogy: nem, már van belőle vagy 5… és látszott, hogy utálja :( 3. vagy 4. osztály volt, valami robotot vettünk a szüleimmel én tökre örömmel választottam.


Volt olyan aki kapott 1 darab kindertojást. Azt hiszem 1500ft volt a limit anno 22 éve, akkor még azért mást is lehetett belőle venni :D A tanárnő szaladt ki a boltba még egy tábla csokiért.


Tesómnak volt, hogy aki húzta aznap nem ment be, később sem vitt ajándékot.


Akit a gazdag lány húzott ők meg fényképezőgépet vettek a húzottnak NEGYEDIK osztályban mert amúgy is a barátnője…

2022. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista. Nálunk egyetemen is van. A nagy pofájúak ezzel élik ki magukat. S még a tanárok is pártolják őket...


Semmi, de tényleg semmi értelme nincs. Mind csak totál felesleges dolgokat kaptam, ha nem kifejezetten olyanokat, amit kifejezettem utáltam. (pl felnőtt színező)

2022. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
98%

Csak hallottam a sztorit.


Az illető olyan csomagot kapott amibe volt egy mandarin is, de az valahogy kifolyt meg bele penészedett, és amúgy is allergiás volt a mandarinra, így ki kellett dobnia az egészet.


Amúgy jókat mosolygok ezeken a cringe karácsonyi csomagos sulis hülyeség sztorikon. :D

2022. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
de örülök hogy nálunk ilyesmi nem volt, vagyis mi "csak" Mikulás csomagig jutottunk, nem kellett felesleges vackokat egymásnak adakozni :D
2022. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%

A gimis éveimet tönkretették az osztálytársaim, kimondottan az egyik csaj, tőle indult az egész, ő fordított ellenem mindenkit. Elvette az egyetlen barátnőmet, akivel együtt mentűnk a gimibe, majd mindenkinél elérte, hogy megutáljanak, aki barátkozni kezdett velem. Szóbeli, fizikai bántalmazások, utáltam suliba járni, szünetekben a padra borulva, fejemet eltakarva próbáltam túlélni, de volt, hogy kínomban mindenki előtt falcoltam. Próbáltam mindenből kimaradni, hogy minél kevesebb rossz érjen, nem vettem részt semmiben, nem voltam egy osztályos programon, nem mentem osztálykirándulásra, a szalagavatóról is ellógtam.


Nálunk is volt minden évben húzás. A kis ajándék mellé ráadásul az osztály elég kiállva el kellett mondani a húzott ember jó tulajdonságait, vagy hogy mit szeretek benne.

A 4 évből szerencsére sikerült 2 évben ebből kimaradnom, addig nyávogtam, hogy ne kelljen. Egyszer épp hiányoztam akkor műtét miatt, de akkor az autista gyereket húztam az osztályból, anyum vitte be neki az ajándékot, engem pedig nem tudom ki húzott, mert semmit nem kaptam. És egyszer aktívan részt kellett vennem benne, az ofő nem engedte, hogy kimaradjak megint. Hát persze, hogy azt a csajt húztam, aki mindennek az okozója volt. Ránézni nem bírtam, nemhogy szépeket mondani róla. Könyörögtem az ofőnek, hogy hadd maradjak ki, vagy húzzuk újat, vagy cseréljek valakivel, de nem engedte, pedig tudta mi a helyzet. Sokáig agyaltam mit adjak neki, sok gonosz ötlet eszembe jutott, de végül vettem neki egy totál semleges kis karácsonyi díszt. Az osztály előtt állva a sírás kerülgetett, képtelen voltam ránézni, de megszólalni is nehéz volt. Végül csak a nevét mondtam, aztán odabasztam elé az ajándékot.

2022. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
98%
Középbe nekünk nem volt kötelező,általánosba pedig idegesített,nem tudtam mit vegyek,ilyen általános dolgokat utálok adni,szóval vettem a gyereknek egy ps2-es játékot :D Egyik évben amit kaptam,azóta se tudom kitől :D Egy pohár amin a nevem van meg az akkor divatban lévő kis gördeszkák,egy csomó embert végigkérdeztem,hogy ki volt,de egyik se,kb 3 ember maradt,mindhárommal olyan volt a kapcsolatom,hogy kb egy szót nem váltottunk az évek alatt,kínos
2022. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"meg az akkor divatban lévő kis gördeszkák"


tech deck?


Az tök drágának számított már akkor is nem? Legalább is ahhoz képest hogy egy kis vacak. Vagy lehet csak mi voltunk csórók akkoriban.

2022. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma volt nálunk. Ugyanazt húztam mint tavaly. Nem tudom mit veszek neki, 2000 Ft a limit, tavaly édességet kapott, de márkásat. Én tavaly szívtam meg mert az ofő által trógernek nevezett osztálytársamtól kaptam, aki aznap vett a büfébe cukrot hogy legyen valami xD


Igazából tök gáz volt. Néha még felhozzák és az is kellemetlen hogy rólam beszélnek. Remélem idén valaki normális húzott. Elég rosszul lettem az idegességtől, sajna hajlamos vagyok túlparázni ilyen dolgokat.

2022. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer nem akartam húzni 😂
2022. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk meghato volt meg minden mint az oviban, izgatott keszulodes meg ilyenek.

(Szakkozep)

Egy rakat ilyesmit vittek bele az órákba is. Pl fuzet elejére egy szépet kellett mindenkinek rajzolnia, meg ilyesmik.

Mikor eloveszem a régi dolgaim, ma még meghatobbak.

Meg régem még emlékkonyvek is mentek amikbe osztalytarsak írtak jókívánságokat meg stb


Szerintem ezeknek több ertelme van mint magának az oktatásnak..

2022. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!