Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is tele van rossz emlékekr...

Más is tele van rossz emlékekről az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Visszagondolok arra a 13 évre és kiráz a hideg, szorongás jut eszembe és negatív érzések, valami ritka nyomasztó emlékeim vannak, még óvodából is. Bár ez a gyerekkorom jó részére igaz. Kényszerközösség, el kell szenvedni bizonyos atrocitásokat, ha tesz az ember ellene akkor sem ő jön ki belőle jól. A tanárok és diákok jórészét elégetném mai napig. Meg azok a kötelező ünnepségek és ajándékozások, adj ajándékot annak akit nem bírsz. Illetve a vezetés erősen vallásos volt szóval nekünk is meg kellet fürödni a keresztény szeretetben holott nem egyházi suli volt. Legszebb időket élem hogy kijártam végre. 22/f
2023. febr. 6. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem csak jó emlékeim vannak.
2023. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is csak jó emlékeim vannak. A mai napig tartom a kapcsolatot a volt gimis osztálytársakkal.
2023. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shora ***** válasza:
73%
Nekem is voltak rossz tapasztalataim az iskolával kérdező, igaz nekem csak ideiglenes időben okozott depressziót olyan 6-10. osztály között... sajnos nagyon rátud tenni az hogy nem mindegy melyik iskolába jársz, milyenek a tanárok, az osztálytársaid stb. Ha gyerekem lesz biztos hogy ezekre figyelni fogok hogy ne járjon olyan helyre ami ilyen negatív hatással lesz rá.
2023. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én gyűlöltem mert oda kerültem ahová abszolút nem akartam menni.
2023. febr. 6. 18:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Én csak egy emberrel barátkoztam 5 évig, a többieket nem bírtam, tanárok nagyrésze tetű volt de volt 1-2 akit szerettem.
2023. febr. 6. 18:52
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Igen, tele!


De túl kell lépni a múlton !!

2023. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem akkor romlott le igazán az alapból rossz mentális állapotom mikor egyre több ilyen gyökérséggel szembesültem mint középiskola stb..
2023. febr. 6. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

7: érthető, de meddig akarod még magadat büntetni ?!


Ami volt, elmúlt, nézz előre!

2023. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A jelen sem jó csak kevésbé rossz, így is úgy is odabax majd az élet valahogy szokás szerint.
2023. febr. 6. 18:57
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
9: hát ilyen hozzáállással tuti!
2023. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!