Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is tele van rossz emlékekr...

Más is tele van rossz emlékekről az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Visszagondolok arra a 13 évre és kiráz a hideg, szorongás jut eszembe és negatív érzések, valami ritka nyomasztó emlékeim vannak, még óvodából is. Bár ez a gyerekkorom jó részére igaz. Kényszerközösség, el kell szenvedni bizonyos atrocitásokat, ha tesz az ember ellene akkor sem ő jön ki belőle jól. A tanárok és diákok jórészét elégetném mai napig. Meg azok a kötelező ünnepségek és ajándékozások, adj ajándékot annak akit nem bírsz. Illetve a vezetés erősen vallásos volt szóval nekünk is meg kellet fürödni a keresztény szeretetben holott nem egyházi suli volt. Legszebb időket élem hogy kijártam végre. 22/f
2023. febr. 6. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából volt 6-7 nagyon jó barátom végig az osztályban, így lepergett rólam az osztály másik felétől kapott bullying, mondjuk nem csak engem próbáltak mindenféle módon bemocskolni, az osztály egyik fele utálta a másik felét kb.


Annak örülök, hogy vége, mert a tanárok szándékosan szabotálták pl az én jegyeimet is (még szerencse, hogy az érettségin azokból számították az egyetemhez a pontokat, ahol tényszerű adatok vannak, matekból és infóból), mert ahol lehetett az érettségimet is lehúzták, ennek örülök, hogy vége.


Másrészről viszont mindennel együtt még így is kevesebb probléma volt akkoriban az életemben, mint most, szóval összességében az a része hiányzik, az iskola nem.

2023. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja, nincsenek azzal tisztában hogy nem a diák piszkálásáért kapják a minimálbért.
2023. febr. 6. 19:49
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak te vagy így ezzel.Ált suli kb csak a rosszról szól egész végig 1 baratnőm volt,mert ő legalább normális volt.Középsuliban pedig olyan osztályba kerültem ahol annyi hülye ember volt,hogy rendesen éreztem,hogy menekülni tudnék onnan.
2023. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!