Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A fiam állandóan arról panaszk...

A fiam állandóan arról panaszkodig otthon hogy szex témával kapcsolatban bántják őt. Miért? Amúgy 5. Es

Figyelt kérdés
Én időmbe ennyi idősen azt se tudták hogy mi az a szex!

jan. 25. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Vegyen farmert és hasonlóakat. Ha pedig feláll neki akkor tanítsd meg neki eligazitani ha ennyit se tud még. Ha nem 20 centivel mászkál 11 évesen akkor simán meglehet oldani hogy ne legyen feltűnő. Vagy szóljon vissza ha már itt tart a mai fiatalság hogy: " búzák vagytok hogy nektek nem áll fel a csajokra?" Vagy akármi.
jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is beszélnék az igazgatóval, és csak úgy mellékesen megemlíteném, hogy egy gyereket szexuálisan (mert ez már az a kategória) bántanak. Mindegy, hogy felnőtt, vagy gyerek teszi, büntetőjogi kategória. Ha nem intézkednek, elmentek a rendőrségre.
jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekek...mindig,mindenkit,mindenért csúfolnak,heccelnek,kifiguráznak...

Mikor anno folyamatosan piszkálták a fiamat,meg a nemiszerve vélt méretén poénkodtak fiúk,lányok egyaránt,én is megadtam a lehetőséget az ofőnek,hogy tegyen rendet ő.Felajánlottam,hogy ha nem jár sikerrel,sorba állítom egyik órán az összes fiút és méret szerint rangsorolhatjuk őket...Nem volt szükséges megjelennem,valahogy leállította a további piszkálódást.

Sajnos sok esetben nem szeretnek a tanárok ilyen "csippcsupp" gyerekdolgokkal foglalkozni,van elég bajuk enélkül is,gondolom.Azt azonban általában igyekeznek elkerülni,hogy a szülő bemenjen az iskolába "balhézni",szóval érdemes akár többször is nyomatékosan segítséget kérni elsősorban az osztályfőnöktől a dolgok békés rendezésének céljából.Szerintem.

jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Adj rá olyan nadrágot, amin nem látszik. Amúgy meg igen, a gyerekek bármikor bármiért képesek csesztetni a másikat.
jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Bővebb nadrágokat hordjon.
jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Eleve miért melegítőnadrágba jár iskolába egy ekkora gyerek?
jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 25. 21:30
 18/21 A kérdező kommentje:
11 nem tom azt mondja hogy mikor az 1 ső órája véget ér akkor feláll neki magától nem tudom miért nem gondol. Semmi olyanra. Lemegy a barátjával reggelizni
jan. 25. 21:32
 19/21 A kérdező kommentje:
17 mert ezeket szereti . Nincs megszabva hogy farmernadrág kötelező. Az van megszabva hogy ne legyen szakadt a térdnél meg ilyen helyeken
jan. 25. 21:34
 20/21 A kérdező kommentje:
9 hajlandó intézkedni csak a gyerekek leszarják magasról sajnos az hogy kap 1 osztályfőnökit vagy esetleg 3 mat az még belefér nekik meg a szüleiknek
jan. 25. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!