Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A visszahúzódó iskolatársakat...

A visszahúzódó iskolatársakat miért közösítik ki, nézik semmibe a többiek? Miért nem próbálkoznak vele barátkozni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Vagyis mindenki más ugrálja őt körbe, ahelyett hogy ő próbálkozna?

Na, pont ezért a hozzáállásért...

2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
èn is ilyen vagyok! Sajnos benunk van a hiba. Meg kell változnunk
2014. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2napja ment el az osztályból egy fiú és most át ment egy másik gimibe, arra hivatkozva, hogy nem érzi jól magát az osztályban. Eléggé antiszociális volt, sosem beszélt senkivel, ha valaki odament hozzá, rögtön támadó stílusban beszélt neki vissza. Szerintem ilyen esetben nem az a 20-25-30 gyerek a hibás, hanem az a bizonyos egy, aki még csak nem is próbál beilleszkedni..
2014. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszeűen azért, mert velük lehet a legkönnyebben megtenni. Az embereknek érezniük kell, hogy valaki alattuk is van.
2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg már előtte is voltak gondjai. vagy előző suliban is piszkálhatták, azért volt ez a támadó stílusa
2014. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nehogy már mindig azt a bizonyos egy embert hibáztassátok.. én is ilyen vagyok és megtettem mindent hogy beilleszkedjek még is kiközösítenek..és ahoz nem csak én kellek hanem a többiek is

és igen sokszor abba bele se gondolnak hogy előtte lhet hogy sokat bántották kiközösítették vagy akármi, ezek után az ember már nem nagyon mer bízni, meg nem sok ereje van küzdeni

2014. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!