Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok mit gondolnak arról...

A tanárok mit gondolnak arról a diákról, akinek rosszul sikerül az érettségije? Lenézik?

Figyelt kérdés
Elsősorban emelt szintű érettségire gondolok.
2014. nov. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lenezni biztos nem nezik le. Tanar stilusatol fugg pl vagy sajnaljak hogy jaj de kar hogy nem sikerult tul jol vagy baratian mergesek ra hogy fuuu hogy tudtad igy elkurni. Aztan utana jon a sebaj legalabb megvan;van potvizsga/javito.
2014. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tanár is ember, tehát hidd el, általában jobban lekötik őket a magánéleti dolgaik, mintsem az, hogy most az xy.volt tanítvány pontosan milyen eredményt ért el. Ha jó viszonyt ápolsz azzal azt a bizonyos tantárgyat oktató pedagógussal, akkor mindenbizonnyal sajnálni fogja, hogy nem a tőled elvárt képességeknek megfelelően teljesítettél, azonban erősen kétlem, hogy emiatt lenézne.
2014. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vurugya béla válasza:
Azt firtatom, hogy hol ronthattam el ÉN, hogy nem vettem időben észre az erre utaló jeleket tizenkettedikben.
2014. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!