Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gondolnak bele, hogy et...

Nem gondolnak bele, hogy et mennyire fáj nekem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim állandóan azt szokták mondani nekem, hogy jobb lenne ha végre felakasztanám magamat. Órákon át képesek nekem bizonygatni, hogy akkor sokkal jobb lenne mind nekem és nekik is. :(

Ha óra alatt éppen én felelek akkor ők bekiabálják. A tanár is hallja ezt, de le se szarja.



2014. febr. 27. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Fejleszd magad, hogy jobban ki tudj állni magadért. És mutasd meg nekik, hogy mennyi értékes dolog van benned, mait ők észre se vettek.
2014. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Két dologgal lehet elérni, hogy tiszteljenek.

1. szeretettel - szeretteiddel szemben

2. félelemmel - ellenségeiddel szemben

Az ellenségeid pedig nem foglalkoznak az érzelmeiddel.

2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ezek szerint ettől érzik magukat erősnek,hogy bántják a gyengét.

Tudod,mit legjobb lesz,ha iskolát váltasz a sza.rháziakkal szemben.

2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ki a fsz az, aki órákon keresztül képes bizonygatni valakinek, hogy mennyivel jobb lenne, ha megölné magát. Hova a gyászba jársz te suliba? Valami cigány-neveldébe? Azok ilyen aberráltak. Amúgy meg két dolgot tehetsz: vagy kiállsz magadért és elküldöd mindet a büdös, hoki, qva annyába, vagy pedig elengeded a füled mellett, abban reménykedve, hogy egyszer majd megunják. Én mondjuk arcon csapkodnám mindet egy orbitális nagy fszkorbáccsal!
2014. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem küzdesz meg ezzel a problémával, akkor ugyanúgy gyenge maradsz azokkal együtt akik bántanak téged.

Ha azonban meg tudsz küzdeni vele mindkét fél erősebbé válik, te erősebb leszel, ők pedig vissza fognak venni az arcukból.

Innentől kezdve, pedig már csakis a te döntéseden áll mindez.

2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4.nem mindenkinek a kommunikációja az elküldöm agresszívan a fenébe.

Az enyém is az,hogy befelé fordulok és csak a nagyon hasonló egyénnel kommunikálok.

Ezt a primitív,hülye proli,szó szerint ellenségesnek értelmezi,nem érti és agresszivitással bántja.

De én már felnőttként értelmiségi,nem primitív környezetben,munkakörben dolgozom.

Viszont van tapasztalatom kamaszkorból abban,amiről a kérdező ír.

2014. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el őket a p*csába.Állj ki magadért, ne légy tutyimutyi..Addig úgy sem fognak leállni amíg nem véded meg magad.Ha úgy adódik kapjanak egy nagy pofont is :D.

Engem is sokat basztattak osztálytársaim ,mígnem az egyiknek betörtem az orrát.Azóta nyugi van.Persze az erőszak nem megoldás, de van amikor már nem segít más.Egyébként cigányok az osztálytársak?

2014. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tuti kiállnék magamért, ha másképp nem megy, szólnék a tanárnak. A tanárnak kötelessége ezt a helyzetet megszüntetni...hányadik osztályba jársz? sok múlik az életkoron is. Általában 7-9. osztály között viselkednek így a tanulók egymással.
2014. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos de,pont arra gondolnak,hogy ez mennyire fáj neked.


A gonosz ember ugyanis ebből nyer erőt,ez neki az "éltető ereje".


A tanárodnak pedig üzenem,hogy ő csak egy gyáva,gyenge féreg.

2014. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nem gondolnak bele, mert az ilyenek nem emberek.

Tényleg valami agyament kretének gyülekezete lehet az osztályod a tanári karral együtt.

De igen ezt sajnos úgy kell kezelni, ahogy fent többen leírták. Ki kell állnod magadért. Nem szabad hagynod, hogy megnyomorítsanak lelkileg! Ha kell erővel odab*szol egyet a legnagyobb hangadónak.

Különben meg remélem nem hallgatsz rájuk, és tudod, hogy értékes ember vagy! Mindig lesznek olyan emberek az életed során akik le akarnak húzni, a kérdés, hogy mennyire tanulnod meg őket kezelni. Különben rendszerint azok szoktak ilyeneket mondani, akik kevesebbnek érzik magukat (tudat alatt) nálad, és így próbálnak kompenzálni, azzal, hogy megaláznak, elbizonytalanítanak.

2014. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!