Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megverjem az osztálytársam,...

Megverjem az osztálytársam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki ilyen menő páwagyerek, közkedvelt, minden nap más nője van, de rohadt idegesítő. A tanárok is utálják, mert folyton pofázik órán, beszólogat. A szünetekbe pedig minket b*szogat, meg folyton fel akarja magára hívni a figyelmet(pl. kopog hangosan a padon ha valakik beszélgetnek, meg odamegy random emberekhez, és tarkón csapja őket, aztán visítva röhög. Rám különösen rámszállt, folyton ledagadtoz, meg beszól, hogy milyen ruhákba járok, meg mondja hogy fogyjá már le dagadt g*ci! Engem is tarkón ver néha, de rohadt gyenge a gyerek, úgyhogy nem is értem miért csinálja. Ha megüt, visszaütök, de nem akarom nagyon elverni, mert félek, hogy kicsapnak, vagy fegyelmit kapok. Mit kellene csinálnom a hülyegyerekkel, hogy hagyja abba amit csinál? Sokan utálják amúgy, nem csak nekem van vele problémám.

2015. szept. 7. 18:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De amúgy meg nem félholtra akarom verni, csak max kap egyet-kettőt az arcába, térddel pedig felküldöm az orrába deez nuts-t.
2015. szept. 7. 19:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Hulljon a férgese:D
2015. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Verd már meg, hagy ne kelljen nekünk könyörögni!

Fizetem az ügyvéded ha odáig fajul a dolog.

2015. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Na buliba vagyok, és ő is itt van. Megint megcsapott, én meg véletlen kiütöttem a gyereket, és most telerajzolják épp az arcát filccel, és beteszik a kádba ázni egy kicsit XDD köszi mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak :DD
2015. szept. 7. 20:10
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki ide a facebookját pls
2015. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Minek?
2015. szept. 7. 20:17
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

# 14

És azt várod, hogy elhiggyük?:D

2015. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, amit írtál.


Amúgy én az ilyet úgy oldottam meg, hogy vettem szépen egy Gyömbért, megittam nyugodtan. Miután üres volt a flakon, feltöltöttem vízzel, majd a háta mögé osontam, és a nyakába borítottam a fél liter hideg vizet. Na azóta békén hagy. :)


Am meg Hétfőn este hogy buliztok?

2015. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Tamás Bodó válasza:
100%

Kár, hogy MO-n ilyen szigorúak az iskolák. Nálunk az ilyen páwa gyerekeket keresztbe tűrve verik laposra.


Viszont ha megütöd ököllel az alsó állkapcsot üsd lentről felfele, mert így a hirtelen összezárt fogak az ütés rezgését direkt módon továbbadják a fejre és pár másodpercig elveszti az egyensúlyát és az érzés sem kellemes. Viszont arra is ügyelj, hogy ne törd el az ujjad, de fontos, hogy a csontot üsd.

Önvédelemből meg a tenyér alsó felével az orrát is megütheted, ami borzasztóan fáj és azonnal elkezd könnyezni.

Mindkét esetben már csak be kell fejezni egy horoggal vagy egy ütéssel a gyomorszájon.

Sok szerencsét.

2015. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hagyjad már, úgyse tudja megcsinálni, ő egy alap ember . .
2015. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!