Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megverjem az osztálytársam,...

Megverjem az osztálytársam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki ilyen menő páwagyerek, közkedvelt, minden nap más nője van, de rohadt idegesítő. A tanárok is utálják, mert folyton pofázik órán, beszólogat. A szünetekbe pedig minket b*szogat, meg folyton fel akarja magára hívni a figyelmet(pl. kopog hangosan a padon ha valakik beszélgetnek, meg odamegy random emberekhez, és tarkón csapja őket, aztán visítva röhög. Rám különösen rámszállt, folyton ledagadtoz, meg beszól, hogy milyen ruhákba járok, meg mondja hogy fogyjá már le dagadt g*ci! Engem is tarkón ver néha, de rohadt gyenge a gyerek, úgyhogy nem is értem miért csinálja. Ha megüt, visszaütök, de nem akarom nagyon elverni, mert félek, hogy kicsapnak, vagy fegyelmit kapok. Mit kellene csinálnom a hülyegyerekkel, hogy hagyja abba amit csinál? Sokan utálják amúgy, nem csak nekem van vele problémám.

2015. szept. 7. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem!

De adok egy tanácsot! Ha ezért nem kap intőt vagy kirúgást, akkor te is csinálhatod (vele). De ha téged mégis kicsapna, akkor addig küzdj amig az igazgatóval, amig 1. Őt is kicsapják 2. Őt kirúgják, te meg visszamész. De NEM ajánlott!

2015. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 hiro92 válasza:

Hát mi anno az ilyeneket megvertük és annyi volt a karrier! Jó nem kékre zöldre vertük és sürgősségire küldettük, de egy két jól célzott maflás helyre rakja az embert. Utána nem lesz ugatás. Csak legyen meg a kellő tökösség.

"És amit más nem lát az nem történt meg!"

2015. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Az utcán verd el, ahhoz szavuk se lehet a tanároknak! De azert ne 8 napon tul gyogyuljon :D
2017. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!