Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Ma fizika órán össze voltunk vonva a többi csoporttal, ezért keresnünk kellett egy nagyobb termet, hogy kényelmesen elférjünk.

Mivel az a terem nem a sajátunk volt, így az ülésrend sem saját volt.

Megláttam, hogy egy csaj az osztályból egyedül ül az egyik padban, ezért úgy terveztem, hogy leülök mellé. Erre szól, hogy ő már azt mondta 3 másik osztálytásnak, hogy ők üljenek oda, és ne én, meghogy ők pont hárman vannak, és a többi. Erre csak annyit tudtam kb habogni, hogy de én is velük egyszerre jöttem be az ajtón.

De hogy ő nekik szólt és nem nekem.

Hát ez eléggé szarul esett, mit ne mondjak.

Már azon is gondolkodtam, hogy velem van a baj, vagy bunkó voltam vagy valami.

Végül egyébként a csaj mellé egyikünk sem ült. :P

Bocsi, ha zavarosan fogalmaztam, de az önbizalmam elég ingadozó, néha van, de többször nincs, és nemtudom eldönteni, hogy bennem van-e a hiba, és emiatt egy kicsit "zaklatott" vagyok.



2017. jan. 18. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Fiú vagy?

Nem te égtél be,hanem végül ő..

Nem vedd komolyan.Lehet,hogy váratlanul érte,hogy valaki "ismeretlen" akar mellé ülni és utána már nem akart magából hülyét csinálni ,hogy mégis odaenged.

2017. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ahh.

Nincs olyan hogy jogosan, vagy sem. Te szivatod magad azzal ha ezen besértődsz.

TEGYÜK FEL, nem bír benned valamit, vagy úgy volt hogy a barátai ülnek mellé, vagy még 1000 lehetőség van, miért csinálta ezt.

Nem bír téged. És? Most mi lesz? 1 embernek baja van veled a 7 milliárdból. Ezért most változtatni fogsz magadon? ne akarj már megfelelni mindenkinek, csak magadnak.


Nem ülsz mellé akkor ha nem akarja, ennyi, ki a halált érdekel, de ha akarod ezt az érzelmi kínzást folytathatod még magadon, ahelyett hogy racionálisan gondolkodnál.


Velem volt amikor buszon álltak, ahelyett hogy mellém ültek volna. Tudod mit mondtam? Azt hogy örülök neki mert így le tudok szállni amikor kell és nem kell szólni senkinek, és ők meg fura módon pont úgy csinálják hogy nekem jó legyen, ahelyett hogy azt néztem volna hogy jajj, mi a baj velem, hülyén nézek ki? (Egyébként ápolt vagyok, nincs velem semmi baj, mielőtt valaki be akarna szólni érte)

Nézd a jó oldalát az ilyeneknek..

2017. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok, és az a csaj nem ismeretlen. Néha beszélünk, közös szakkörre járunk.
2017. jan. 18. 19:25
 4/10 A kérdező kommentje:
De amúgy lehet, hogy csak túlreagálom, csak tényleg elég alacsony az önbizalamam, és sajnos érdekel mások véleménye, mert mégha nem is akarok a legjobb barátja lenni, nem akarok senkivel sem rossz viszonyt ápolni.
2017. jan. 18. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel jó viszont ápolok, csak én teszek arra, hogy mások hogy reagálnak rám.

Kedves vagyok mindenkivel, szóval egyből megkedvelnek, aki meg idióta és bunkózik, annak nem adok csokit, és ha beszól akkor meg megalázom. Nem kell túlbonyolítani és túlgondolni. Kövesd a példám.

Nem elégedett lenni magaddal pedig hülyeség, túlságosan foglalkozol mit gondolnak rólad mások, és hogy másokhoz képest te milyen vagy.

Ha elfogadnád magad teljesen, nem lennének ilyen problémák, és ez a nap se okozott volna számodra semmiféle gondot.

2017. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
🔱 Értem.Megteszek minden tőlem telhetőt 🔱
2017. jan. 18. 19:43
 7/10 anonim ***** válasza:
🔱 Csak ügyesen. 🔱
2017. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, főnök ☺
2017. jan. 18. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha még 3 ismerősének szólt, akkor még háromnál több szabad helynek kellett lennie. Csak nem volt kedve veled beszélgetnie, aminek ezer oka lehet, kötve hiszem, hogy veled lenne baja :)
2017. jan. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem ült mellé senki, arra következtetek, hogy valami oknál fogva egyedül akart ülni. Nem hiszem, hogy ezzel szándékosan neked ártani akart volna. Megismerem azokat, akik képesek ártani másoknak, de úgy érzem ez a lány nem ilyen (bár személyesen nem ismerem, csak úgy érzem). Bármi oka lehetett, hogy nem akarta, hogy mellé ülj, de valószínű tőled független oka volt rá.
2017. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!