Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Debreceni Toth Arpad Gimnazium?

Debreceni Toth Arpad Gimnazium?

Figyelt kérdés
8.os vagyok es lassan dontenem kellene iskola teren. Azt szeretnem tudni hogy a tagban a nyelvi elokeszito mennyire eros szak(spanyol)? Mennyire jo eselyekkel indulnak azok akik itt tanulnak? Emellett a kozosseg, tanarok milyenek? (ugyebar sokat hallani a kivetelezesrol es sznobokrol) A valaszokat elore is koszonooom💜

2018. jan. 3. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Sznobok és kivételezés mindenhol van. Szokj hozzá!

Nem ismerem a sulit, de a tapasztalataim alapján azt tanácsolom,az oktatás minősége érdekeljen, középiskolát elvégezve milyen esélyekkel indulsz a jövőd, céljaid felé.

Én sajnos nem ez alapján választottam anno pár éve. Meg is lett az eredménye.

2018. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Én Fazekasos voltam, ott sem nyelvis. Tág-ba régen jártam úszni, az ott tanulók viselkedése elvette a kedvem az oda jelentkezéstől.
2018. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es a fazekas jo volt? Nagyon nehez? Tarsasag? Tanarok?
2018. jan. 4. 16:40
 4/10 anonim válasza:
Szia, én is fazekasos voltam és tavaly felvételiztem. Én francia kettanon vagyok de az osztály másik fele spanyolos.nos ők nagyon szeretik a spanyolt is meg a tanárok is jók van két lektor is (igaz követelnek is)
2018. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
*még mindig az vagyok :D
2018. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%
A TÁGBAN a nyelv nem olyan erős , ha oda mész akkor bioszra, az erős
2018. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonoom! 💜
2018. jan. 4. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok :) Imádtam, egy rossz volt/van benne: annyira jó volt az ott eltöltött 4 év, nagyon hiányzik :( :


Tanárok nagyon jók (persze van 1-2 szeszélyes vagy kevésbé jó, de a rosszabb tanárokkal is lehet simán 80%-os emelt érettségit írni). Nagyon diákközpontú iskola, ebben más azoktól a gimiktől, amiket én ismerek.

Második nyelvnek először olyat vettem fel, ami nem tetszett meg, átengedtek másik csoportba és a tanárom még ötöst is adott, pedig addigra már egy csomó rosszabb jegyet beszereztem, hogy ne távozzak annyira rossz élményekkel.

Engem nem vettek fel, protekcióval kerültem be. Egy rossz 6+6-os gimiből mentem át és ott nem támogatták ezt, elég rossz átlagom is volt ott (olyan 4 körüli), ezért nem sikerült jól a felvételi. A Fazekasban végig kitűnő voltam (okés egy félévinél volt egy spanyol 4-esem). Az érettségim átlaga 93% lett, nem kellett izgulnom egyetemi ponthirdetésnél. Nem haltam bele a tanulásba, nem vagyok egy túl szorgalmas típus.


Nekünk nagyon jó osztályközösségünk volt. Ha nem is találnál barátokat simán van lehetőséged más osztályokkal barátkoznod. Van jó pár "szakkör", ahol 2 perc alatt tudsz felsőbb évfolyamosokkal barátkozni.

2018. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok nekem is lenne pár kérdésem a TÁG-gal kapcsolatban ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném 😊

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2018. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem a nyelv nagyob eros. Ev elejen nullarol mentem oda es ahoz kepest mar kezdem ertebi. Viszont olaszra ne menj mert azt a tanarok nem jol tanitjak. A suli nagyon jo

Egy jelenlegi tagos

2018. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!