Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hibáztam ebben a beszélgetésbe...

Hibáztam ebben a beszélgetésben? Mit tehetek? Rosszat írtam ennek a nőnek?

Figyelt kérdés

-Boldog karácsonyt kívánok! 🙂


-Szia, köszönöm utólag is!


-Mikulás remélem nem virgácsot hozott..


Egy olyan fantasztikus nőnek, mint Te


Sőt, álomnőnek



azóta rádiócsend


hibáztam? vagy egyértelműen nem jövök be?


tehetek valamit?


jan. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
20. Szerinted az mit jelent ha ráhajtasz valakire ő meg nem jön össze veled?? Az lekoptatás nem? Csak valószínűleg nem akart megsérteni, mert akkor egyből álomnő helyett ő lenne a büdös ribi...
jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
#20 nem azt mondtad hogy régebben ráhajtottál? Ezek szerint nem rajtad múlt hogy összejöttök-e, vagyis lekoptatott. Engedd el szerencsétlent, kapard össze az önbecsülésed, és a legközelebbi kiszemeltnél már kicsit normálisabban próbálkozz. Őt meg hagyd elmenni. 5 éve nem beszéltetek, nem válaszol neked, régebben lekoptatott. Azért ennek már elég jelnek kéne lennie ahhoz hogy vedd a lapot hogy nem kíváncsi rád. Ne alázd meg magad azzal, hogy egy olyan hajó után futsz ami már elment
jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%

na segítünk

heló, hogy vagy, hogy telt a karácsony? minden oké a melóban is? Jolűnka jól van, rég láttam. Nincs kedved összefutni, olyan rég dumáltunk egy jót. Itt még jön 22 ötletszerű mondat, majd megkérdezheted, hogy jól hallottam, hogy szakítottál a Pistivel? Ó, nagyon sajnálom. További 10 random mondat, hogy ne legyen egyértelmű, hogy te most épp vadászol, majd na jó, akkor kedden a mekiben tali!

jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen férfi ismerősöm, átlag 2 évente írt valami hasonló baromságot,úgy 10éven át.

Előtte persze ismertük egymást, egy utcában laktunk.

Sosem értettem, hogy Ödönkének miért és hogyan jutok eszébe, hogy így rámír újra és újra, holott sosem adtam alá a lovat.

jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%

Jezus.

Egy

Utolag boldog karacsonyt kivanni pokolian bena. Szuletesnap mas, de a karacsony az elmult, ne hulyeskedj.

Utana tobbsoros csokolom a kicsi kacsod stilusu omlenges.

De vigasztalaskepp, talan eleve mindegy volt.

Ha felszeg vagy, gondolkodj, mielott leirsz, kimondasz valamit. Inkabb semmit, vagy keveset, de ne hulyeseget.

jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Barátja volt régebben.
jan. 9. 04:27
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz volt. Sőt szánalmasan gáz. 🤦😂🤡
jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
Kib.aszott needynek tűnsz és az ilyenektől mi nők hányunk.
jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Esetlen nyomulás. Erre válaszolni sem lehet, ha még tetszel, akkor sem.
jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

24/N, a kamaszos dackorszakomban ezekre még visszaírtam a véleményemet (ami nyilván az, hogy jézusisten meg az, hogy de szánalmas), de most már én is csak ignorálom. :D


A legrosszabb, hogy még csak azt sem érted, miért szánalmas, és neked áll feljebb.

jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!