Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hibáztam ebben a beszélgetésbe...

Hibáztam ebben a beszélgetésben? Mit tehetek? Rosszat írtam ennek a nőnek?

Figyelt kérdés

-Boldog karácsonyt kívánok! 🙂


-Szia, köszönöm utólag is!


-Mikulás remélem nem virgácsot hozott..


Egy olyan fantasztikus nőnek, mint Te


Sőt, álomnőnek



azóta rádiócsend


hibáztam? vagy egyértelműen nem jövök be?


tehetek valamit?


jan. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem előbb, az utolsó mondatom végére még ment volna egy pont.


-mit tehetek ez ügy érdekében?

Kezeld a nőket emberként. Viszonyulj hozzájuk úgy, mint egy másik emberhez, de bombázd őket ennyire színpadias, eltúlzott bókokkal, ha nem ismered őket, de lehetőleg akkor se, ha ismered őket. Akkor talán, ha érdeklődést mutat feléd, de inkább akkor se, még a végén elveszti az érdeklődést.


-legközelebb egy másik nőn milyen stratégiát dobjak be?

Kezeld emberként. Kérdezd meg, mi érdekli, mik a hobbijai, mit vár az élettől, úgy érzi-e, van életcélja. Egy sráchoz, akivel barátkozni akarsz, hogy mennél oda? Az elején ugyanezt csináld a nőkkel is.


A #34-es válaszodban van egy társalgás, és ne haragudj, de tényleg annyi eszed nincs, hogy ne vedd észre, ez a nő nem akar veled beszélgetni. Ha akarna, nem így írna, és érdeklődne felőled is, hagyd abba neki az írogatást és ne égesd magad tovább.

De már valaki előttem amúgy is leírta neked, hogy lehetett volna ezt a specifikus nőt a specifikus szituációban megközelíteni. Csak ha a nőkre úgy tekintesz, mint egy másik, megszerezni való fajra, és nem emberre, akkor nyilván nem érted.


24N

jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan nő nemű ember a Földön, akinek ez a "tűz" bejönne. Tenyérbemászó, nyalizós duma, megalázkodó férfiatlan viselkedés. Beszédes az is, hogy a 30 válaszból senkinek nem tetszett a szöveged, de ha még mindig azt hiszed hogy ez a helyes út, akkor el kell hogy szomorítsalak, de sok csalódás fog még érni párkeresés terén. Néha az sem árt, ha fel tudod mérni a helyzetet, és ha ennyi egyértelmű jelet küld hogy nem kíváncsi rád, el kell fogadni és tovább állni. Hagyd békén szerencsétlent, mert ezek után nagyon nehéz lesz visszahozni a helyzetet, bármit írsz.


Ha meg csajozni akarsz, akkor kezeld magaddal egyenrangúként a nőt. Ne helyezd se magad alá, se magad fölé. Azzal hogy piedesztálra emeled és felsőbbrendűként kezeled, csak azt éred el, hogy ő meg alsóbbrendűként fog. Beszélj vele úgy, mintha egy jó haveroddal beszélnél, de néha bókolj, néha oltsd. Ha folyamatosan bókolsz és nyalizol, akkor megundorodik tőled, ha meg folyamatosan beszólogatsz, akkor meg csak szimplán paraszt vagy. Ez az oda-vissza incselkedés, játékosság fordul át majd többe mint barátság és akkor már talán el lehet ereszteni ilyen nyálas dumákat amiket szerencsétlen áldozatnak írtál 5 év rádiócsend után. De még én sem ömlengek így a barátnőmnek, nem hogy egy kvázi idegen nőnek. Muszáj végigmenni a fokozatokon, nem vághatsz egyből így a közepébe a dolgoknak.

jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

#41


az a fejemből pattant ki

egy képzeletbeli társalgás, amit a másik kommentelőnek írtam, baszki, olvassatok már

jan. 9. 18:07
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
#43, ha ennyit ragadsz ki abból, amit írtam neked, akkor menthetetlen vagy.
jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé szánalmas, ha azt hiszed, hogy a nőket ilyen nyálas, magasztos f@szságokkal lehet megfogni.

Nálam is próbálkozott néhány ilyen egybites. Annyira hülyék, hogy ha nem lennének egyben irritálóak is, még meg is sajnáltam volna őket. És miután nem jött be ez a fajta "próbálkozás", nem azon gondolkodtak el, hogy esetleg valamit nem jól csináltak, hanem a nőket kezdték hibáztatni, ahogy azt te is tetted valamelyik kommentedben.

Kaptál jó ötleteket ismerkedéshez. Ha az IQ-d eléri legalább a 90-et, akkor ezeket olvasd el, értelmezd és próbáld alkalmazni.

Ha nem megy, akkor te is menthetetlen vagy.

Vagy trollkodsz. Az lenne a jobbik eset.

jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

#45


értem


mi az, ami igazából megfogja a nőket?


a barátkozás? kapcsolatépítés? enyhe, kicsi bókok?

jan. 9. 19:30
 47/62 A kérdező kommentje:

#45


nem, szimplán home office-ban dolgozom, emiatt a szociális készségeim, képességeim gyengébbek...


nem vagyok csúnya, sem idióta, sőt, jól el lehet velem beszélgetni szerintem


szimplán tanácsokra, útmutatásra van szükségem, szívesen venném az instrukciókat, hogy a nők hogyan működnek, mit csináljak, ha barátnőt szeretnék


előre is köszönöm

jan. 9. 19:36
 48/62 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a home office az oka :D :D Iskolába sem jártál? Sehová nem vagy képes eljárni, ahol emberekkel tudsz beszélgetni?

Kaptál itt ötleteket arra vonatkozóan, hogy hogyan ismerkedj, olvasd el azokat.

Én is home office-ban dolgozom pár éve, de hülye azért nem lettem tőle.

jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:

Hagyjad már magad a nagyképű, lenéző szovegeddel, te felfuvalkodott.


Másrészt ha még nő vagy, teljesen más a szociális keszseged, jobb, bár gozod sincs a másik nemrok, úgyhogy mindegy is szerintem.

jan. 9. 21:27
 50/62 anonim ***** válasza:
100%
A szociális készségek nem nemtől függenek.
jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!