Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az összes férfi vagy...

Ha az összes férfi vagy összes nő eltűnne melyiket választanád?

Figyelt kérdés
ezt reddit. comon kęrdezte valaki és elgondolkoztam,hogy én pont könnyű helyzetben vagyok,gyorsan el tudnám dönteni.férjem és két fiam van,anyámmal nem beszélek,drága mamám meghalt már,az életemben szinte csak nők bántottak,anyósom( már nem él) és két sógornőm.a férjem öccse és bátyja nagyon jófejek egyiknek 3 fia van másiknak 2,és jobb hangulat lenne a feleségeik nélkül :p de tényleg a gyerekek is be vannak feszülve,lerontják a hangulatot. nyilván unokatesóm és barátnőm nagyon sajnálnám,de velük is csak évente tudok találkozni. távoli sok nőismerősnek lányai vannak legalább nem szenvednek ha eltűnnek a gyerekei.két gonosz kötekedő férfirokon pedig megérdemelné,hogy eltűnjön a felesége és lánya.zsugoriak is meg kérkedők,megtanulná,hogy a pénz nem minden. persze ha velem együtt halnak ki a nők hisz én is az vagyok,boldogan feláldoznám magam,hogy férjem és két fiam éljenek. a fiúhaverok is rendesek. ha a férfiak fiúk halnak ki,senkim nem lenne,csak az anyám maradna nekem,hát gyorsan kinyírnám magam. meg a nők akik sokat bántottak. neked miben változna az életed ha a nők és ha a fęrfiak tűnnek el? mind a két verziót leírhatod hogyan alakulna az életed,és ha muszály lenne melyiket választanád? persze irhatod,hogy egyiket se.
márc. 3. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
A férfiakat tartanám meg, ha csak nők maradnának, akkor nonstop menne az intrika, pletyka, meg a kibeszélés, áskálódás..
márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
És milyen boldogan élnének egy ilyen gyűlölködő női családtag nélkül, mert nyilván nőként te is eltűnnél velük
márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
A nőket tartanám meg a barátnőm miatt. A többi nő viszont remélem venne ásót a kezébe :(
márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
11-es vagyok, mondjuk az idegbeteg pasik is eltűnhetnének...
márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

Inkább intrika, pletyka, meg a kibeszélés, áskálódás, mint az, hogy agyonverik a páromat, az apámat, aztán megerőszakolnak és megölnek, szerencsés esetben fordított sorrendben.


Plusz szerintetek nem alakítanának ki maguknak kisfiúkból valami szexrabszolga hálózatot - ahogy azt most is teszik?


Nincs annyi jó férfi, mint rossz, hamar leigáznák őket. Ez a szomorú valóság.


De jaj, a pletyi borzalmas...

márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%

"omggggggggg nem lenne pletyka!! nem lenne intrikaaaa" édes arany galuskáim voltatok ti valaha férfiak között??😭

De most komolyan, vegyük úgy hogy soha életetekben nem agymosott titeket senki azzal a sztereotipiával hogy a nők a hisztis pletykás úgy általában mindenben rosszabb emberek. Szóval nincs meg ez a sztereotipia...

- Ismertek egyetlen egy férfit aki be tudja fogni arról ha nem kedvel valakit, vagy ha nem tetszik neki valami, vagy hogy miért hülye mindenki rajta kívül?


Volt 20-23 éves korom között férfi baráti köröm, és ahogy azok beszéltek egymás között a nőkről, meg az alacsonyabb szintű férfiakról, olyan degradáló mocskot még soha életemben nem hallottam nőktől. De ilyen volt iskolában meg melóhelyen is a közösség. Szemtől szemben tudnak emberien viselkedni, de egymás között már alig. És nem hiszem hogy lenne férfi aki őszintén magába nézve azt mondaná, hogy ez nincs így.

"de az én párom más!!" kizárt🤣 lehet veled rendes, mert annak kell lennie, de a barátai között teljesen másmilyen. Ezt kb garantálni tudom....


A nőktől ezerszer feltűnőbb az ilyen fúrás meg beszologatás, de csak azért mert alapból arra vagyunk (/vagytok) agymosva hogy ez jobban szemet szúrjon. Ha keresed a hibát valakiben, akkor előbb meg is találod, mint abban, akiben nem keresed.


(pl minden pick me csajszi gondoljon bele hogy a teljes élete során hányszor olvasott bármi pozitív megnyilvánulást a neten férfiaktól a nők felé. kb soha,nem? ti itt sorjában írjátok hogy milyen tüncikék a férfiak, mennyivel könnyebb lenne köztük az élet, és milyen gáz minden más nő rajtatok kívül, de férfitól soha de soha nem fogtok ilyeneket hallani a nőkről. Max azt hogy azért maradjanak életben a nők, mert akkor lenne kit megbszni.😂)

márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. A világot a férfiak teszik tönkre, a férfiakat meg a nők.
márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
Hagyjuk ezt a nemre való leosztást.. A gonosz emberek tűnhetnének el inkább.
márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 magyarul a férfiak.
márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!