Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok! Ti is gáznak tartját...

Fiatalok! Ti is gáznak tartjátok a túl extrovertált emberek?

Figyelt kérdés
akik sokmindenkivel az ismerősök kozul leallnak gyakran beszelgetni, kerdeznek az eletukrol, elhivjak talalkozni, masokkal foglalkoznak, túlságosan erdekli mas emberek elete,figyelmet akarnak, a kozeppontban akarnak lenni, barmirol eltudnak beszelni,.mindig kedvesek, stb
márc. 22. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ezzel semmi probléma.

Tulajdonképpen én is ilyen vagyok, és alapvető dolog, hogy amíg kölcsönösen jól érzi magát mindkét fél, semmi sem "gáz". Van hasonlóan extrovertált, nagyon nyitott barátnőm, akivel hitték már azt, hogy leszbikus pár vagyunk, annyit ölelkezünk és ilyesmi; vele például a szexuális életemről is nyíltan tudok beszéni (nem, valójában egyikünk se leszbi). Aztán vannak sokkal visszahúzódóbb barátaim is, akiknek kell némi idő, amíg megnyílnak. Velük például a fizikai kontaktus (főleg ölelésekre gondolok) is kevesebb, mert annyira nem szeretik és vannak témák, amiktől magamtól sose kérdeznék rá, megvárom, hogy ő hozza fel, ha úgy érzi.

23/N

márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne gáz?
márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi a bánat a gáz? Ha mindenki intro lenne, összedőlne a társadalmunk.
márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért omlana össze a társadalom?
márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom gáznak, csak távol maradok az ilyen emberektől.


18

márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ebben mi a bánat a gáz?"


Szerintem ilyen esetben a "gáz" azt jelenti, hogy valaki azáltal próbálja többre tartani önmagát, hogy lekicsinylően vélekedik másokról.

márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Introvertált vagyok, az extrovertáltak lemerítenek, de én is tudom hogy az emberek társas lények és teljesen természetesnek tartom azt ha érdeklődnek, barátkozni próbálnak. Nincs ebben semmi gáz. 😅
márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!