Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy látjátok, mennyire...

Hogy látjátok, mennyire egyszerű manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok. Nem realizaltam, hogy ez is egy incel topik... Talan mert a kerdezo utolag irja is, hogy o lany.
ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

#21.

Pedig igaz, hogy mások az esélyei egy pasinak és egy nőnek manapság.

Ezt kár tagadni pedig, és köszönhető a közösségi médiának, hogy ilyen irreális elvárásokat hozott létre mindkét nem részéről.

Kb. minden 2. pasinak modell nő kell, tökéletes teszttel, drága és igényes öltözködéssel.

A nők részéről legyen a férfinak komoly egzisztenciája, legyen férfias és járjon edzeni, ezek mellett legyen nagyon okos és előrelátó, illetve helyes is.


Nem incel topikról van szó, realitások.

Egy átlag nőnek viszont továbbra is könnyebb dolga van, leginkább azért, mert egy nő lazán elvan egyedül kapcsolat és szex nélkül, és ha mégis szüksége van rá, akkor megkapja.

Addig egy férfi esetén kb. csak a legjobbaknak adatik ez meg.


Tenném hozzá, hogy én 20-as éveimben járok. Karriert építek, igényes vagyok magamra, és magabiztos vagyok de látom, hogy nagy út állőttem ha párkapcsolatot szeretnék.

De realizálni kell az igényeket és túl kell látni a külsőségeken, az emberi értékeket kell felfedezni a másikban.

ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
66%
Oke, de miertnem a kerdezonek adtok valaszt? Aki lany.
ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ adjak egy nőnek?

Teljesen máshogy látja a dolgokat, felmegy Tinderre szerintem ha csak felrak magáról 3 képet és elkezdi jobbra húzogatni a szimpatikus pasikat heti szinten összejöhet neki 3-4 randi.

Élnie kell a lehetőséggel, jól választani, kb. ennyit tudok neki javasolni.

Legyen önmaga, mosolyogjon sokat.

Neki egyszerűbb lehet, olyan téren, hogy nagyon sok normális és igényes srác van, aki párt keres. Viszont dönteni nehezebb lesz, mert kb. többsége ezeknek felszínes, sokakat csak a szex érdekli és azokat kell kiszűrnie, akiknek valóban komoly szándéka van és nem manipulatív szélhámos, aki megcsalja az első adandó alkalommal.

ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonlót gondolok mint 24-es.

Mindig is rossz viccnek tartottam amikor egy csaj ilyeneket ír, hogy falakba ütközik meg nem kell senkinek. Hogyne... Csak venni kéne a fáradságukat és nyitott szemmel járni, de ez nem divat, inkább az értetlenkedés és az önsajnálat miközben tucatjával lennének férfiak még akkor is ha túl nézünk a szexen. Röhögnöm kell az ilyen kérdéseken mert olyan érzésem van mint amikor a tehetős ember mondja a szegénynek, hogy milyen rosszul megy az élete.

ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
33%
Talan nem nektek kene valaszolni.
ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
33%

En is no vagyok. Sosem kerestem csakszekszre, elhiszem, hogy akadna, nekem is vannak ilyen ajanlkozoim, igy is, hogy nem keresek. Hosszutavra, es valoban normalis, megbizhato meg egy se. Aki ezt hangoztatja magarol, esetleg ugy is tunik, hogy az, arrol is hamar kiderul, hogy lelki serult vagy troger. Na, ez meg az en buborekom. Bar latok a kornyezetemben ellenpeldat is, de sokkal tobbet arra, amit irtam.


Ez az incel siras meg ... hagyjuk is. Minden pasim full atlagos kulseju volt, es nem is gazdag. Sot volt olyan is, aki az irdognel is 2 fokkal csunyabb, nem gazdag, megis a dumajaval es a kisugarzasaval simab levett a labamrol. Es nem csak engem, hanem fiatalon konkretan sz_rra csajozta magat. Inceleknek a fejeben van baj, nem a kulsejukkel vagy az anyagi helyzetukkel, meg a nok irrealis igényeivel.

ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

*ordognel

Stb. Mellegepelek folyton.

ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

#27.

Hozzáállásnál látom leginkább a problémát, ugyan annyi lelki károsult van a nők körében is. Rengeteg az önbizalom hiányos ott is, kb. ugyan annyi, mint pasik esetében is.

Mint kifejtettem ez az eltorzult elvárások miatt van elsősorban, mindkét nemre éppen igaz.

Ilyen alapon vannak incel nők is...

Abban megegyezhetünk, hogy a mindkét nem esetén a fejben van probléma.

Na de ki fogja ezt a dolgot az egész generációban rendbe tenni?

Nem belerúgni kéne az emberekbe, hanem segíteni.

Soha nem volt annyi egyedülálló ember, mint manapság...


Talán meg kéne adni az esélyt, nem ítélkezni az elején és meglátni a másikban is a szépet. Nem csak a dumát, mert egy kapcsolat nagyon nem csak a dumáról szól, meg az első benyomásról és eléggé felületességre és sekélyességre utal, ha valaki csak ez alapján szűri le, hogy milyen partner az adott illeti, meg hogy mennyire jó, hogy becsajozta magát.(egyik hozzászóló is írta, hogy házast kefélt az egyik srác, na most ő mivel jobb, több, inkább emberi oldalról és erkölcsileg 0, bár a nő is az, aki hülyére nézi a házastársát)

ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
22%

En pont nem itellkezek az elejen kulso alapjan. A viselkedes az mas. Sajnos a viselkedesbeli/szemelyisegdefektek tobbnyire kesobb valnak lathatova, pont nem az ismerkedesi szakaszban, ahol mindenki fenyezi es el akarja adni magat. Tisztelet a kivetelnek. Ja, sekelyes az emberek tobbsege sajnos, mindegy h ffi v nő.


Es hat ti incelek/nehezen ismerkedok beszeltek folyton a kulsorol, pasiknal a penzrol, szegeny atlagos, nohoz sose juto 30+ evesen szuz fiukakrol. Pont hogy ti itelkeztek es altalanositotok allandoan a nőkkel kapcsolatban.

ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!