Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy látjátok, mennyire...

Hogy látjátok, mennyire egyszerű manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

4#

"Annak volt mázlija aki gyerekkorában összejött valakivel és együtt maradtak,"


Nekem mázlim volt, közel 30 évig.


Kérdező

Nem egyszerű az ismerkedés.

Azt látom, hogy minden korosztályban nehéz, és mindegy, hogy aki ismizne az nő, vagy férfi.

ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj hogy nincs közös nevező

A férfi csak szexelne

A nő nem csak szexelne

ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#30.

Fogalmam sincs miért kaptam incel jelzőt, leírtam világosan hogy nehéz ismerkedni, mik a tényezők. Ezen most mi szépítsünk?

Nem lehet, hogy a generáció kb. 2/5 része incel lenne, régen egyszerűen sokkal könnyebb volt ez a folyamat. Túl van bonyolítva manapság nagyon az egész, az emberek zárkózottak stb.

ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Hány ingerem van ettől az incel szótól.


24 éves vagyok és ugyan nem büszkén de kijelentem, hogy nem voltam még nővel és párkapcsolatom sem volt. Nem vagyok nőgyűlölő vagy hímsoviniszta egész egyszerűen nem volt szerencsém és voltak bennem olyat gátak amik miatt nem ment az ellenkező nemmel az ismerkedés. Jelenleg az életemet építem kisebb nagyobb sikerrel. Tudom, hogy a hozzád hasonlóknak akik ujjal mutogatnak az ennyi vagy ennél idősebb nőtlen vagy szűz férfiakra azok a szemetekben semmit nem érnek. De nem feltétlenül kell lelki sérültnek lenni ahhoz, hogy elérje ezt a szintet.

De ez megint egy teljesen fölösleges vita mert úgysem fogjátok belátni, hogy mennyire egyoldalúak ezek a játszmák, úgy gondoljátok, hogy a két nem kiegyenlített esélyekkel indul, holott ez nem így van. Hogyha egy kicsikét is belegondolnátok a másik oldal helyzetébe már attól rosszul lennétek, nem még, hogy fel is fogjátok ennek a súlyát.

Én elhiszem, hogy sokan mint például ti csak arra vagytok képesek, hogy defekteseknek vagy inceleknek nevezzetek másokat és pedálozzatok kivételes példákkal, de az nem a valóság, azok ilyen betanult szerepek olyan emberektől akik elsőre izgalmasak de ugyanolyan átlagosak mint mi csak az igazi személyiségük és értéküket a kukába se tennétek, ezért vetemednek rá ilyenre.

ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

A #25-re szeretnék reagálni.

Azon a gondolkodásmódon is csak röhögni lehet, amit képviselsz, ugyanis az, hogy valakinek sok pénze van, az egy megfogható dolog. Az viszont, hogy ki mennyire van tisztában a saját értékeivel az egy teljesen más kategória. Úgyhogy további jó röhögést, csak a végén meg ne szakadj a sok nevetéstől!

ápr. 7. 14:50
 36/43 anonim ***** válasza:
75%

Azt alairom, h galtlasos nonek konnyebb dolga van mint a gatlasos ferfinak. En is az voltam nokent, fiatalon, aztan ido utan csak jottek a pasik. Gatlasos pasikent meg sztem elfogadnam,h hat ez a szitu es igy nem fog menni, es azon dolgoznek, akar egy terapian, hogy a gatlasaimat csokkentsem.

En nem mutogatok, foleg hogy korulottem nincsenek nagyon, de nem ertem pl itt miert van tele incellel az oldal (ok hivjak igy magukat, nem en cimkezek)


Nem kiveteles peldak, hanem ez a valo elet. Tok atlagos pasiknak is van nojuk. Nem az inteenetbol kell kiindulni.

Amugy meg akinek dumaja van,meg nem biztos, hogy nincsenek melysegei is, a vilag nem fekete-feher. Hogy arnyaljam a kepet,nekem is volt30 evesen szuz pasim is. Mar nem az,mas kerdes, hogy szerintem utanam se lesz sose csaja, ha nem valtoztat az eletmodjan es a gondolkodasan.

ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kerdezo is kapjon valami valaszt, notol. Szerintem ne gorcsolj ra az ismerkedesre. Viszont mozdulj ki,akar egyedul is, csinalj dolgokat, ami erdekel, jarj el szervezett programokra a teged erdeklo temakban, akar hobbi tanfolyam, sport, jogaora, szervezett tura, barmi - es ott lesznek hasonlo gondolkodasu emberek. Nekem pl egy hobbi kapcsan lett vegul hatalmas ismeretsegi korom, benne pasim, baratok - uj varosban, ahol senkit se ismertem elotte.
ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
26%
Látom a Kérdező nagyon magára vette a 25-ös válaszát pedig teljesen jól írta le. Na itt vége is a vitának mert a Kérdező már kezdi a személyeskedést. Nem baj, majd újra jön egy ilyen kérdés tőle vagy valaki mástól és ugyanitt megfogunk rekedni.
ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Van aki alapból jó genetikával születik és ez nem változik és csak szebb és szebb lesz, vagy jobb és jobb és jóképűbb.


Van aki belenéz a tükörbe és alapból amit lát azzal teljesen elégedett és alapból önbizalmat ad neki. ÉS ezt visszakapja az életben is mert nem kap elutasításokat és pozitív értékelést kap. ---> ő szerencsésebb és könnyebb is neki.


De nagyon jól tudja mindenki, hogy van aki jobban néz ki és sokan kevésbé sajnos.


Az aki pedig sorra évről évre elutasításokat kap az belefásul az egészbe, és vagy nem is próbálkozik már többet vagy azt hiszi ha csoda történik és tetszik valakinek h az csak szórakozik.


Önbizalom...igen persze, de azt valamiből meríteni is kell. Van aki már általános iskolás korától csak lehúznak, annak nehezen lesz önbizalma.


aki kevésbé néz ki jól vagy egyáltalán nem és most CSAK Az ARCOT fejet vegyük az max jó állással jó fizetéssel tud előrukkolni.

---> de ez mind hiába ha addig sem jutsz el valakivel, hogy egyáltalán szóba álljon veled :)

ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
77%

Lol, ez a csaj tipikusan azt mutatja amikor valaki direkt nem akar érteni valamit és olyat képzel bele amiről szó sincs. Senki sem beszélt itt pénzről és vagyonról, netalántán metafórikus értelemben.

Minden meg lett válaszolva neked ahogy végig olvastam a kommenteket, mi nem világos még? Igen egy férfi nehezebben jut nőhöz minden tekintetben. De hogyha otthon ücsörögsz akkor persze nem fog történni semmi. De tudod mit, csinálj amit akarsz!

ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!