Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy látjátok, mennyire...

Hogy látjátok, mennyire egyszerű manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy otthon ücsörgök, úgyhogy vakvágányra tévedtél megint. Aki szerint meg személyeskedés, amit reagáltam az nagyon nagy fogalomzavarban van. - és igen, ezt most veheted személyeskedésnek, egs!
ápr. 7. 15:42
 42/43 anonim ***** válasza:
86%

Most hogy leírtunk mindent ellenkező neműként, érdekelne kérdező a te véleményed és gondolkodásmódod is.

Miket próbáltál, miért ütköztél falakba, milyen nehézségek értek, mennyi ideje próbálkozol stb.

Én szimplán úgy látom, hogy csak kicsit az önbizalomra kell rámenni, kezdeményezni stb.

Hidd el a pasiknak is imponál(szerintem beszélhetünk többünk nevében), ha látszik azért, hogy a nő is tesz erőfeszítéseket.

Nem kell senkinek a nyakába ugrani első szóra, viszont a csodát várva sem jut előre az előre.


Amúgy hobbi, kijárás, utazgatás stb. ezekkel lehet jó párkapcsolatra szert tenni. Hogy a 20-on éves korosztály része miért szingli?

Nagyrészt pont ez az, amikor a szabadidő a 0-hoz konvergál, a baráti társaságok széthullanak és igazából nehéz kapcsolatot teremteni.

Ezek mellett ott az általam írt idealizált párkapcsolat, meg társadalmi elvárás.

Küzdeni kell érte, de nem lehetetlen.

ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernél a közömbösség ami taszító és sokan akarnak vagy vannak olyan párkapcsolatban akik nem tudják mi az vagy nem tudják értékelni de mégis áhítoznak utána. Senki sem képes kommunikálni mert az átlag magyar ember sötét mint az éjszaka. Se élőben se neten nem lehet senkirvel beszélni és mindenkinek egy két szavas vagy rövid mondatokban kimerül a képessége.
ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!